petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lutino muhabbet kuşum hareketsiz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Batuhan55 tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Batuhan55

Batuhan55 Guest

Arkadaslar Selamın aleyküm bir hafta önce aldigim lutino muhabbet kusu egitimine basladim elime gelmiyor ama kus dokunmama izin veriyor govdesini falan oksuyorum tatli dille konusuyorum ama elimden yem yemiyor hic otmuyor oldugu yerde surekli daha oncrki muhabbet kusum o tunekten buraya suraya atlardi oterdi ben odaya girdigimde hareketlenir oterdi bunda hic bisey yok kusum hastamidir tuyleri kabarik filan degil parlakta deg cevaplarinizi bekliyorum teşekkür ederim

2. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    hocam bendede lutino var 1 aylıktı aldıgımda eve getirdim aynı senin gibi dokunduruyordu kendine ama ele çok nadir geliyordu buna ragmen belki 3 - 4 ay dogru düzgün ötmedi şimdi tepemden inmiyor gel diyip uzaktayken elimi uzattıgımda hemen geliyor ve hiç durmadan ötüyor bazen kafam çekmiyor hatta zamanla alışır :D

3. Batuhan55

Batuhan55 Guest

Kardesim cok tesekkur ederim icimi rahatlatttin vallahi whatsapp kullaniyormusun daha fazla bilgi alabilirmiyim ? Lutinolar hakkinda ustelik forumda yasakmi numara istemek ?

Sayfayı Paylaş