Karadeniz Pet

lutino ve gri kanatlı gök mavisi kuşlar çiftleşirmi

• Konbuyu başlatan 4tük3eindik
  • Başlangıç tarihi
4

4tük3eindik

Guest
başlıktada yazdığım gibi Gri Kanatlı Gök Mavisi Ve Lutino cins kuşlarım var ve bu kuşlar çiftleşirmi ve nasıl sağlaya bilirim uzun süredir besliyorum bir sürü şey denedim ama olmadı size bir sorayım dedim (kuşlar yuvalığa bile yaklaşmıyor ne yapa bilirim) şimdden teşekkürler :confused: :confused:

Resimlerini koysan daha iyi bilgi verilir

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Muhabbet kuşları kendi ırkından olmasına gerek yok yeterki hem cinsi olmasın karşı cins olduğu sürece sıkıntı olmaz ama birbirlerine alışmaları ve anlaşmaları gerekiyor aksi taktırde çiftleşme gerçekleşmez

Kuşlarınızın ikiside erkek ayrıca yeşil kuşununz lutino değil opak yeşili. Kafesiniz de oldukça küçük çift olsalardı bile yumurtlayacağını sanmıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sarı olan lutino değil, temiz kanat da erkeğe benziyor.
Kuşlar anlaştıysa çiftleşirler, eş tutmamış kuşlara ne yapsanız çiftleşmez.

Gaga da mantar var gibi kuşun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

Mor mu cere tam anlayamadım hal ve hareketleri nasıl

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:02 --

evet galba var ilaç alıcam

çok ısırıyor kur yapıyorlar vb

Kaç aylık biliyor musun kuşlar resimlerden çıkaramadım gözleri net olarak görmek gerek.

BUNLARIN IKISIDE ERKEK +++ erkekler ciftlesemez herseyi bosunadenemisin ve o sari olan lutino degil lutino sadece irkdir yerli veyajumbo gibi irklar degil kuslarin renklerinin cinslerinin irkidir. ikiside yerli erkek maviyi degistir evet kafes cok kucuk bende olsam oraya bende ciftlesmezdim :D

Mert hocam gaga ile ilgili ilaç tavsiye edersen arkadaşa :)

Geri