Karadeniz Pet

lutino ve gri kanatlı gök mavisi kuşlar çiftleşirmi

• Konbuyu başlatan 4tük3eindik
  • Başlangıç tarihi
ve erkekde mantar var vazelin surun eger gec kalinirsa gagasi kopa bilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:14 -->-> Daha önceki mesaj 19:14 --

mantar ilacida olabilir petshopda veya eczenede satilan ama ben vazelin kulaniyorum daha etkili :)

BUNLARIN IKISIDE ERKEK +++ erkekler ciftlesemez herseyi bosunadenemisin ve o sari olan lutino degil lutino sadece irkdir yerli veyajumbo gibi irklar degil kuslarin renklerinin cinslerinin irkidir. ikiside yerli erkek maviyi degistir evet kafes cok kucuk bende olsam oraya bende ciftlesmezdim :D

nasıl dişi erkek veya olduğunu anladınız

Vazelin candır bence de daha etkili bişey varsa diye söyledim :)

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

BUNLARIN IKISIDE ERKEK +++ erkekler ciftlesemez herseyi bosunadenemisin ve o sari olan lutino degil lutino sadece irkdir yerli veyajumbo gibi irklar degil kuslarin renklerinin cinslerinin irkidir. ikiside yerli erkek maviyi degistir evet kafes cok kucuk bende olsam oraya bende ciftlesmezdim :D

Nasıda hemen erkek dedin helal olsun senden öğrenceğim çok şey var..

Adam veteriner Hürkan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:58 --

Yazdığına göre

Adam veteriner Hürkan

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:59 -->-> Daha önceki mesaj 18:58 --

Yazdığına göre

Hangi adam ? anlamadım yaş 15 yazıyo gibi geldide yanlışmı yazmışlar.

Mert Yıldırım veteriner yazdığına göre bilmiyorum artık doğru mu değil mi

Mert Yıldırım veteriner yazdığına göre bilmiyorum artık doğru mu değil mi

Bilmiyorum herhalde yanlış yazdı doğum tarihini yada en sevdiği meslek yada olmak istediği meslek veterinerlik danışmak lazım :)

Yaşı göremedim ben telefonda öyle yazıyor sormak lazım :)

mavi kuşu mantardan kurtarın ilk önce sonra kafes d çok küçük

yok veteriner olmak istiyorum orasina olesine yazdim hayvanlari seviyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:44 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

Nasıda hemen erkek dedin helal olsun senden öğrenceğim çok şey var..

estflh :) cere renginden anliyorum 1 senede ogrendim herseyi 7 cift kusumda var onlara uyguladigim bilgilerle usta olma yolunda ilerliyorum saolun :) Veterine olmak istiyorum ins. veterinerde olurum en buyuk arzim bu :D

Bende bir veteriner var forumda diyordum İnş olursun kardeşim :)

yeni kafes alıcam zatende hala mavi nin nasıl erkek olduğunu anlamadım

yok veteriner olmak istiyorum orasina olesine yazdim hayvanlari seviyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:44 -->-> Daha önceki mesaj 21:40 --

estflh :) cere renginden anliyorum 1 senede ogrendim herseyi 7 cift kusumda var onlara uyguladigim bilgilerle usta olma yolunda ilerliyorum saolun :) Veterine olmak istiyorum ins. veterinerde olurum en buyuk arzim bu :D

Hadi inşallah bu arada yaşıtız farkındasındır :D

Geri