petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lutinom

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammet AKYÜZ tarafından 25 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Muhammet AKYÜZ
    Gizli

arkadaşlar bizim burdaki petshoptan aldım 1 haftadır bekliyrm yuvadan atlamasını, kırmızı gözlü fotoğrafta pek belli olmuyor ama. getirdim eve kafese koydum yere yem döktüm kafesin bir köşesinde sinmiş duruyor. cinsiyeti yaşı yada herhangi bişey varmı sizce ve yapmam gerekenler nedir kafeste öyle hareketsiz durması normaldir sanırsam ilk gün diye. çok özel bi kuş olduğuna inanıyorum

2. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah allah sahibine bağışlasın.

3. armand0
    Gizli

armand0 Guest

Maşallah çok güzel bir kuşunuz var ilgi gösterin size alışması için ama yeni aldığınız için biraz sabredin hemen çıkarmayın ortamı tanımasını sağlayın

4. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Maşallah bende de bir dişi vardı kuluçka makinasıydı mübarek ama artık beslemiyorum.

5. Muhammet AKYÜZ
    Gizli

Çok teşekkür ederim arkadaşlar çok güzel yorumlar yaptınız. Peki önerebileceginiz bişey var mı yapmm gereken ve cinsyti vs hakkında bilgi verir misiniz

6. Berk ŞAHİN

Berk ŞAHİN New Member

Beğenileri:
    0
    Cok güzel bir kuş nasipse bende almayı düsünüyorum erkek diye gördüm ama belli olmaz çeresini iyice cekmen lazım fotosunu:)

#6 Berk ŞAHİN, 25 Eylül 2013
    Son düzenleme: 27 Eylül 2013
  7. Muhammet AKYÜZ
    Gizli

Sağol un teşekkür ederim inşallah :)

8. Muhammet AKYÜZ
    Gizli

Sağol un birde sorularma yardimci olabilir misiniz arkadaş lr

9. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Lutinolarda belli olmaz ama erkek gibi duruyor.

Yem kırıyormu dikkatlice izleyin vitamin alın suyuna dökün

10. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Maşallah. yuvadan atlamasını bekliyorum dedigine göre assagı yukarı 40-45 günlük civarıdır o kus. Bana dişi gibi geldi.

11. armand0
    Gizli

armand0 Guest

İkinci resime göre erkek olduğunu düşünüyorum ama cereyi net bir şekilde aydınlık ortamda çekip koyarsan birkaç foto daha iyi olur

12. Muhammet AKYÜZ
    Gizli

yarın sabah atayım yeni resim eve geldim. kafese tırmanmış inemiyordu sanırım indirdim hareket etmiyor şimdi yem felanda yememiş ilk günün heyecanı olsa gerek . başka önerebileceğiniz birşey varmı .

13. Muhammet AKYÜZ
    Gizli

Arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

14. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Ilk 1-2 gun cok sakin durur harkaet etmez ortama alismasini bekle vitaminler falan ver

15. Muhammet AKYÜZ
    Gizli

Peki türü ve cinsi nedir arkadaşlar

16. Muhammet AKYÜZ
    Gizli

Arkadaşlar suyunu dokmus temzldm. Simdi bi koseye çökmüş duruyo çok hareketsiz ıslaklık zarar vermez inşallah

17. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Suyu yere koyma telerin arasina as

#19 OguzDww, 27 Eylül 2013
    Son düzenleme: 27 Eylül 2013
  18. Muhammet AKYÜZ
    Gizli

Arkadaşlar henüz kanatlri tam yok cirpiniyor ama kama tuy dokuyor arada bu cirpinmadandir diye düşünüyorum başka bir ihtimal olabilir mi

Sayfayı Paylaş