petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lutinoma nasıl eş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 11 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Lutino bir kuşum var acaba hangi ırkla eşleştirirsem güzel olur daha yavru ama simdiden alissinlar diye koymak istiyirum hangi irk koyayim

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    yani birazda bu sizin kırık yavru mu istiyorsunuz yoksa lutino yavru mu olsun isteğinize bağlı ayrıca bu konuda kararsız kalıyorsanız eşini kendine seçtirebilirsiniz.

3. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Eşini seçtirmek derken ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

Ben diyorumki lutino filan farketmez hangisiyle estlestirsem iyi renkte yavrular cikar ama neyse ben onun tercihine birakim da nasi seçecek

4. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    JUMBOLAR VE hollandalar eslesmede sorun yasarlar cok tembeler yerli veya cek oneriyorum ben

5. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    kafese salacaksınız kuşu hangisini beğenirse onu eş alacaksınız mesela

6. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1

ama salmanın içine atmayın kuşunuzu beğendiğiniz sağlıklı birkaç kuşu sizin kuşun yanına atın birini beğenir.

7. Hürkan YILMAZ
    Gizli

Abi bizim kuşun hemen sececegini sanmiyorum cok cekingen ben alsam zaten yavru kavgada cikmaz diye dusunuyorum cikarsa ayirim dediginiz gbi yaparim.

8. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    ayni yasda ayni irkda bir kus al yavrulukdan eriskinlige gecince es tutma orani yukselir sorun kavga vs. cikmaz. bence ne irk besliyorsan ona uygun kus al mesala bir erkek jumboya yerli bir disi almak uygun olmaz. disi kaldiramaz okadar yuku ciftlesince :D

9. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    eger cıftleştirmek istiyorsan yavru dişi alma kus ergenliğe erişene kadar 1 sene beklersin ilk kulucka bos cıkacak 1,5 yıl beklersin en iyisi salmaya sal ben bu şekilde yaptım bi zararını görmedim kendi istedigi eşi alın

Sayfayı Paylaş