Karadeniz Pet

Lutinoma nasıl eş

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
Lutino bir kuşum var acaba hangi ırkla eşleştirirsem güzel olur daha yavru ama simdiden alissinlar diye koymak istiyirum hangi irk koyayim

PIRANHA Pro II Tab 7.0 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yani birazda bu sizin kırık yavru mu istiyorsunuz yoksa lutino yavru mu olsun isteğinize bağlı ayrıca bu konuda kararsız kalıyorsanız eşini kendine seçtirebilirsiniz.

Eşini seçtirmek derken ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

Ben diyorumki lutino filan farketmez hangisiyle estlestirsem iyi renkte yavrular cikar ama neyse ben onun tercihine birakim da nasi seçecek

kafese salacaksınız kuşu hangisini beğenirse onu eş alacaksınız mesela

Eşini seçtirmek derken ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:06 -->-> Daha önceki mesaj 22:04 --

Ben diyorumki lutino filan farketmez hangisiyle estlestirsem iyi renkte yavrular cikar ama neyse ben onun tercihine birakim da nasi seçecek

ama salmanın içine atmayın kuşunuzu beğendiğiniz sağlıklı birkaç kuşu sizin kuşun yanına atın birini beğenir.

kafese salacaksınız kuşu hangisini beğenirse onu eş alacaksınız mesela

Abi bizim kuşun hemen sececegini sanmiyorum cok cekingen ben alsam zaten yavru kavgada cikmaz diye dusunuyorum cikarsa ayirim dediginiz gbi yaparim.

ayni yasda ayni irkda bir kus al yavrulukdan eriskinlige gecince es tutma orani yukselir sorun kavga vs. cikmaz. bence ne irk besliyorsan ona uygun kus al mesala bir erkek jumboya yerli bir disi almak uygun olmaz. disi kaldiramaz okadar yuku ciftlesince :D

eger cıftleştirmek istiyorsan yavru dişi alma kus ergenliğe erişene kadar 1 sene beklersin ilk kulucka bos cıkacak 1,5 yıl beklersin en iyisi salmaya sal ben bu şekilde yaptım bi zararını görmedim kendi istedigi eşi alın

Geri