petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Lutinomun cinsiyeti?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve nuqqa tarafından 3 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. nuqqa

nuqqa New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhabalar,

Sapsarı tüylere sahip bir lutinom var. Gagasının üstü neredeyse tamamen kahverengi oldukçada koyu gözükmekte. ben ilk olarak yediklerinin boyadığını düşünmüştüm ancak okuduğum kadarıyla cinsiyetinden dolayıda olabilmekteymiş.

Sorumsa şu benim kuşumun cinsiyeti nedir?

Lutinolar normal kuşların tersine renkler maviyse dişi pembeyse erkektir denilmekte ancak kahverengi hangi cinsiyetin gaga rengidir lutinolarda yardım ediverin lütfen.

2. Kerimhan öztürk

Beğenileri:
    0
    Kızışmış çifleşmeye hazir bir disi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:42 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

Yanina bir erkek al ceresi koyu mavi olur

3. nuqqa

nuqqa New Member

Beğenileri:
    0
    Şuanda yuvalık taktım yanınada bir adet oldukça masmavi cereli bir yeşil sanırım çekoslovak denilen cinsten bir kuş koydum ama bakalım çiftleşmelerini bekliyorum.

Peki bir soru daha yuvalıkta kum mu talaş mı yoksa başka bir şey mi kullanmalyıım?

Talaşın bit yaptığını söyleyenler oldu. Bu yüzden kum kullanmayı düşünüyorum henüz alamadım pet shopta kalmamıştı.

Sayfayı Paylaş