Karadeniz Pet

M Kuşu Eş kaç yaşında olmalı

Simay Yetiş

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaşlar erkek kuşum 1 yaşında dişi kuş max 3 aylık ne yapıcam kuşum eş tutamıyor nasıl yapcam yardım ederseniz sevinirim.

@Simay Yetiş hanım eş tutmaması gayet doğal hatta büyük kavgaların çıkması bile kaçınılmaz... 1 yaşına gelmiş bir erkek kızışma dönemine gireli çok olmuştur ama dişi daha çocuk erkeğin isteklerini karşılayacak seviyede değil benim size mutlak tavsiyem dişiyi değişmeniz veya ayrı bir kafes e almanız çünkü 1 yaşında ki bir erkeğin yanında olacak eş adayı dişi en az 7.ayını tamamlamış olmalı ve fizik olarak erkeğe yakın olmalı

@Simay Yetiş hanım eş tutmaması gayet doğal hatta büyük kavgaların çıkması bile kaçınılmaz... 1 yaşına gelmiş bir erkek kızışma dönemine gireli çok olmuştur ama dişi daha çocuk erkeğin isteklerini karşılayacak seviyede değil benim size mutlak tavsiyem dişiyi değişmeniz veya ayrı bir kafes e almanız çünkü 1 yaşında ki bir erkeğin yanında olacak eş adayı dişi en az 7.ayını tamamlamış olmalı ve fizik olarak erkeğe yakın olmalı

şuan korkuyorum 4 5 ay kuş kaldı böyle şimdi hemen değiştirmeliyim ozaman :( zararlımı suan bole olması

karar sizin . dedim gibi simay hanım erkek kuşunuz kızıştığı için istekleri olacak dişi de izin vermeyecek sorun çıkabilir...

Geri