petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

M.kusum kasiliyo felc gibi. ucamiyo can cekisiyo yardim lutfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve mhbbtks tarafından 22 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. mhbbtks

mhbbtks New Member

Beğenileri:
    0
    Merabalar direkt konuya giriyorum aldigimizda 3 aylik olan muhabbet kusum suan 5 yasinda. 20 gun once ucamamaya basladi aniden oldu anliuamadim bi turlu. 1-2 gune ucabildi bu kezde konmada sorun oldu ya direkt duvarlara yada perdelere carpmaya basladi biraz zaman sonra ucmaya bile calismamaya basladi arrik kafesden bile cikmaz oldu sesi hic yok zaten 2-3 gun sonra yemi suyuda birakti aldigim ilk gunki gibi kendim yedirmeye basladim 1 hafta once ayaklari felc gibi arada kasilip kafese dususe basladi kafesde tutmadim dengesini sagliyamiyo dusmesin diye artik yuruyemiyodu hemen veterinere goturdum (keske basda gitseydim) ayagi incinmis dedi ilac verdi kullanin dedi (Neo-Terramycin)

ayrica su anda olmus gibi tepki sifir arada nadiren harekt geliyo ucmak istet gibi kanatlari kartal gibi aciliyo ama havalanamiyo kasilmis felc gecirir gibi can cekisiyo yazik yemin ederim bi care soyleyin veteriner ayak dedi ilac bi etkide yapmadi ki kis bi garip zaten tutup basini koparsam banamisin demez tepki sifir eskiden kuyruguna dokunamazdin simdi umrunda degil anlamadim gitti bi yardim edin lutfen her turlu fikire ihtiyacim var.

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    O verdiği ilaç fayda etmez. Gerçekten daha önce anlayan bir veterinere götürseydin.
    Fazla elleme kuşu rahat etsin. :(

3. siyahi

siyahi New Member

Beğenileri:
    0
    Çok Geçmiş olsun İnşaallah düzelir kuşunuz. Keşke elimden gelen birşey olsa da yardımcı olsam.

4. mhbbtks

mhbbtks New Member

Beğenileri:
    0
    ayaklarini ucarki gibi duz iceri cekmis vaziyette duruyo kanatlar surekli acik yerde duruyo cok fena ya sinirlerim bosaldi elim ayagim titriyo arada sirt ustu duruyo olk defa gordum bnde gercekten caresizim elimden bisey gelmiyo biri bisey soylesin lutfen

5. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Sakin ol. Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin. Cereyanda mı kaldı? Bilgili biri görür umarım.

6. mustafa muslu

mustafa muslu New Member

Beğenileri:
    0
    Benim 1. pasa aklima gelgi :( gecmis olsun kusunuz ins. Iyilesir.

Tapatalk

Sayfayı Paylaş