petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mama Hakkında

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gvarol tarafından 6 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. gvarol

gvarol New Member

Beğenileri:
    0
    merhabalar,
    1 adet çift muhabbet kuşum var, yumurta maması yapıyorum kuşlar yemiyor,kıvamını tutturamıyorum yada tam olmuyor, kızgınlaşması için tavsiye edeceğiniz 1 kg alacağım nemli mama arıyorum yardımcı olabilecek olan var mı ?

2. Seyit SUNGUR

Seyit SUNGUR New Member

Beğenileri:
    0
    Cede marka yada versela laga orlüx Markali yemleri [MENTION=13408]mybestpetshop[/MENTION] sitesinden temin edebilir arkadaşlari arayarak alacaginiz mamalar ile ilgili detaylu bilgi alabilirsiniz ki ben 15 km öteden kalkip gidip hem alisveris hem mubabbet ediyorum kendileriyle ...

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Hazır mamadan önce yumurta mamasının kıvamını tuturmayı deneyerek kuşların taze taze mama yemelerini sağlayın bence. 1 çift kuş için alacağınız 1 kg mama yı uzun sürede bitireceklerdir. Eğer kesin almaya karar verirseniz de 1 kg yerine daha az miktar satın alarak kuşlarınızın sevdiği marka ve çeşidi tayin ettikten sonra miktarı çoğaltabilirsiniz.

4. gvarol

gvarol New Member

Beğenileri:
    0
    Yumurta mamasının yüzüne bakmıyorlar,havuç,kırmızı pancar felan koyuyorum üzerine de yem ekliyorum mama kuru da oluyor ama bakmıyorlar yüzüne. Hazır mama internetten baktığım kadarı ile cede mamanın 1 kg dan altını bulamadım maaalesef.

5. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Dediğiniz gibi genelde en az 1 kg lık paketlerde satılıyor internette. Çevrenizdeki petshoplarda açık satan varsa onlardan az miktarlarda alabilirsiniz.

6. gvarol

gvarol New Member

Beğenileri:
    0
    maalesef yok baktım petshoplara, en kötü bir şans olarak alıp deneyeceğim.

7. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
  8. gvarol

gvarol New Member

Beğenileri:
    0
    tamamdır teşekkür ederim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş