petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mama İçeriğim Sizce Doğrumu?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve taşkın tarafından 27 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. taşkın

taşkın Member

Beğenileri:
    14
    1. İrmik
    2. Mısır Unu
    3. Muzlu Bebe Bisküvisi
    4. Etimek
    5. Susam
    6. Tarçın
    7. Form Light Müsli (yulaflı, tohumlu ve meyveli)

Bu kuru mamayı hazırladım arkadaşlar. Kuşlarımı vereceğim zaman haşlanmış yumurta rendesi ve havuç rendesiyle harmanlayıp veriyorum.
    Sizce kuşlarıma zarar verecek bir hata yapmışmıyım?

2. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    ben etimek ve cici bebe vermiyorum. gereksiz. yağlanma yaptığını düşünüyorum. tercih sizin tabi ki

3. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Mısır ununu pek tavsiye etmem diğerlerinde bir problem yok aynı şekilde devam edebilirsin.. Probı zyme ve bira mayasıda eklemeni tavsiye ederim https://www.mybestpetshop.com/ dan temin edebilirsin elinde yoksa ,,

4. taşkın

taşkın Member

Beğenileri:
    14
    Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Bir şey daha soracağım hazırladığım kuru mama iki büyük kavanoz kadar oldu dolapta muhafaza ediyorum bozulur mu?

Sayfayı Paylaş