Karadeniz Pet

mama kafesin icinden ne kadar sure sonra alinir ?

• Konbuyu başlatan Naim Boysan
  • Başlangıç tarihi
N

Naim Boysan

Guest
mama kafesin icinden ne kadar sure sonra alinir ?

Hazirlanan mamaya bagli yumurta veya havuc gibi seyler varsa sabah koyup aksam almak gerekir bozulur ve zehirleyebilir

Ewet o sekilde yapin sabah koyun aksam alin geceden koymayinki isiklar kapaninca yiyemeyecegi icin bosa gider

valla bravo seni tebrik ediyorum hala konu açmaya devam ediyorsun. Hiç araştırma hiç yorulma açılmış konuları hiç okuma

yeterli miktarda konulduğunda mamayı geri alma gibi bir durum olmuyor çünkü mama kalmıyor.

benim mamalarim cok artiyo

kaç kuşa ne kadar yaptığınızı bilmiyorum ama artıyorsa ölçülerinizi azaltabilirsiniz. ilk yaptığım zamanlar bende de artıyordu ama zamanla ölçüler oturuyor. artan dönemde saat tutmadım ama sabah koyup akşam üstü alıyordum mama da bir bozulma belirtisi olmadan.

Son düzenleme:
kaç kuşa ne kadar yaptığınızı bilmiyorum ama artıyorsa ölçülerinizi azaltabilirsiniz. ilk yaptığım zamanlar bende de artıyordu ama zamanla ölçüler oturuyor. artan dönemde saat tutmadım ama sabah koyup akşam üstü alıyordum mama da bir bozulma belirtisi olmadan.

bende ole yapiyorum olculerinide azaltucam birde b vitamini alicam ben kusum tuyde cunku bide ben yulaf veeimmi kuslara kuru yulaf

bende ole yapiyorum olculerinide azaltucam birde b vitamini alicam ben kusum tuyde cunku bide ben yulaf veeimmi kuslara kuru yulaf

yulafın tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorum sadece kızışmış kuşun kızgınlığını almasının dışında.

tüyde olan kuşa da vitamin ve mama takviyesi yapılması gerekliymiş tüyden çabuk çıkması için.

Geri