Karadeniz Pet

Mama Kullanımı ( tüy dökümü )

Mehmet KOÇTÜRK

Meraklı Üye
Arkadaşlar erkeğimin yanına yaklaşık 6-7 gün önce dişi attım. Dişi kızgın öpüşüyorlar hatta dişi çiftleşme pozisyonuna bile geçti. Fakat erkek tüy dökümünde kafasında tüy kapsülleri var. Şu durumda 2 günde bir mama vermemin sakıncası var mı ? Şimdiden teşekkürler...

Hiç bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum ve yeni attıysanız çifte kuşların rahatlaması için yerinizde sıcaksa bir banyo verin derim. Maşaallah kuşlarınıza

Hiç bir sakıncası olduğunu düşünmüyorum ve yeni attıysanız çifte kuşların rahatlaması için yerinizde sıcaksa bir banyo verin derim. Maşaallah kuşlarınıza

Teşekkürler abi. Bayaa sıcak 20 derecenin üzerinde oda . Banyoluk koyayım o zaman :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:53 -->-> Daha önceki mesaj 01:51 --

[MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] abi nijer tohumunu vermeyeyim demi tüyleri çok fazla dökülür diye duydum.

Son düzenleme:
Nijeri aşırıya kaçma aynen. Ver ver madem yeni eşe attın hem tüyde bi rahatlasın faydasını görürsün maşaallah kuşlarına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:59 -->-> Daha önceki mesaj 01:59 --

Bu ara da kuşlarının fotoğrafı olan bir konu var mı var ise link atar mısın bana

Saol abicim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:37 -->-> Daha önceki mesaj 02:02 --

[MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] abi buyur resimleri...

Son düzenleme:
Maşaallah güzel çift sen rahatsız etme bir şeyler olur inşaallah ;)

Abi öğrenciyiz :D Salonun peteklerini yakmıyoruz. O sebepten benim odamdalar ve arkadaşar gelince çok oynuyorlar. Bırakın da diyemiyom ayıp olur diye :D :D :D Havalar az ısınsın salona alacam yanlız bırakacam. Şimdiden de yakınlaştılar baya. Geçen gün öpüştüler falan. Dişi çiftleşme pozisyonu aldı erkek çıkmadı. İnşallah bir kaç ay içinde yaparlar birşeyler :D

Geri