petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mama nasıl yapılır ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ediz Edizoğlu tarafından 18 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Ediz Edizoğlu

Arkadaşlar ben dişi kuşumu kızgınlaştırmak icin nasil mama yapicam . Mamayi hangi kaba koyup vericem . Daha once hic mama yapmadim yardim lutfen ?

2. Arif HAŞLAK

Arif HAŞLAK New Member

Beğenileri:
    0
  3. Ediz Edizoğlu

Ben burdan bişey anlamadim kardeşim . Kuşlari nasıl kıziştiririm . Ve bu mamayi neyle vericem kuslara ??

4. Arif HAŞLAK

Arif HAŞLAK New Member

Beğenileri:
    0
    Anlamadığın nedir ? Malzemeleri karıştırıp mala kabına koyup kuşlara vereceksin.

5. Ediz Edizoğlu

Mama kabimi bilmiyordum bunu bi ara alirim . Peki kardeş bu mamayi yaparsam dişi kızışırmı ?

6. Arif HAŞLAK

Arif HAŞLAK New Member

Beğenileri:
    0
    Tabikide Tüm üreticilerin en büyük yardımcısıdır mama tabi yanında birçok ilaçta var ama bu ilaçlar bir çift kuş için alınabilecek tutarda ilaçlar değil.

Sayfayı Paylaş