petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mama satın almak istiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve aslihany tarafından 28 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. aslihany
    Gizli

aslihany Guest

Merhaba,
    3 aylık muhabbet kuşum var. Kuşum için besleyici ve güçlendirici mama satın almak istiyorum. yardımcı olursanız sevinirim

2. Eren Temiz
    Gizli

3. Mehmet ŞEKER
    Gizli

kendi yapacağınız mama çok daha faydalı olur. en azından nasıl malzemeden yapıtınızı bilirsiniz.

4. aslihany
    Gizli

aslihany Guest

Evde 2 kere mama hazırladım ama melesef kuşum yemedi. Ben de hazır alıp denemek istiyorum.

5. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Pet shoplarda hazır mamalar var belki onları yer ?

6. Gökhan YILDIZ
    Gizli

evde yaptığın mamaya biraz yem ve şekerli vanilin karıştır öyle ver 1-2 denemeden sonra yiyecektir senin yaptığın mamayı yemeyen kuş hazır mamayı hiç yemez, önce kuşu mamaya alıştırman lazım

7. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Ben hazır mama kullanıyorum bayıla bayıla yiyorlar :)

8. aslihany
    Gizli

aslihany Guest

gökhan bey bu önerinizi deniyeceğim. umarım beğenir

9. aslihany
    Gizli

aslihany Guest

mert bey siz hangi marka mamayı kullanıyorsunuz. marka adı verebilir misiniz?

10. Gökhan YILDIZ
    Gizli

cede kuru mamayı tavsiye ederim havuçla nemlendirip verebilirsiniz.ama yineden kendiniz yapın,

11. Gökhan YILDIZ
    Gizli

senin kuş (yani muhabbet kuşu) mamaya alışkın olduğu için hazır mamayı yiyor alışkın olmayan kuş hazırda yada kendi yaptığın olsun mamaya alışmazsa yemez.

12. Mert KOZALI

Mert KOZALI New Member

Beğenileri:
    0
    Marka olarak değilde bir karışın yarısı boyutlarda poşetler varya onun içinde oluyor 5tl :)

13. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    kuşun mamaya alışıncaya kadar hazırlayıp vermen lazım alışkın olmayan kuş hangi mama olursa olsun hemen yemeyebilir.

Sayfayı Paylaş