Karadeniz Pet

Mama Satışlarımız Başladı ( Süper Kampanya ) 2015 - AĞUSTOS

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cümleten selamun aleyküm,

Daha önce çok kez mama satışı yapmıştık ve ciddi anlamda rağbet görüp aşırı derecede satış gerçekleştirmiştik.

2013 AĞUSTOS AYI SATIŞ KONUMUZ BUYRUN : http://www.muhabbetkusu.com.tr/yem-...rimiz-basladi-super-kampanya-2013-a-5160.html

2014 MART AYI SATIŞ KONUMUZ BUYRUN : http://www.muhabbetkusu.com.tr/yem-...sladi-super-kampanya-2014-mart-ayi-17574.html

2014 NİSAN AYI SATIŞ KONUMUZ BUYRUN : http://www.muhabbetkusu.com.tr/yem-...ladi-super-kampanya-2014-nisan-ayi-18488.html

2014 MAYIS AYI SATIŞ KONUMUZ BUYRUN : http://www.muhabbetkusu.com.tr/yem-...ladi-super-kampanya-2014-mayis-ayi-19052.html

2014 HAZİRAN AYI SATIŞ KONUMUZ BUYRUN : http://www.muhabbetkusu.com.tr/yem-...di-super-kampanya-2014-haziran-ayi-20340.html

2015 ŞUBAT AYI SATIŞ KONUMUZ BUYRUN : http://www.muhabbetkusu.com.tr/yem-...-basladi-super-kampanya-2015-subat-34403.html

Sizlerden sürekli gelen mailler, telefonlar vs. doğrultusunda tekrardan mama satışımızı 2015 AĞUSTOS ayında da aktif etmekte karar kıldık. Bu son mama satış konumuzdur bilginize. Mama satışımız an itibariyle başlamıştır. Mama satışından kesinlikle 1 kuruş dahi kâr edilmeyecektir. Bu satışı gerçekleştirme sebebimiz sitemiz üyelerine faydalı olabilmek adınadır. Amacımız çifti olan arkadaşlar kuşlarının daha hızlı yavrulaması yada tek besleyen arkadaşlarında sağlıklı bir şekilde yavrularını veya damızlıklarını büyütmelerini sağlamak için açmış olduğumuz bir ilandır..

Bu kuru mamayı dolaplarınızda uzun süre ( 1 YIL ) saklayabilirsiniz.. Kesinlikle bozulmaz..

Mamayı kullanırken kuş sayınıza göre ilave olarak sadece yumurta ve havuç rendelemeniz yeterli olacaktır..

Kafeslerde 6 - 8 saat aralığında kalabilir yumurtalı haliyle..

İçerisinde kokulu malzemeler olduğu için kuşların ilgisini çekiyor ve afiyetle yiyorlar.. Hiçbir zararlı malzeme kullanmıyorum.. Uzun yıllardır yaklaşık 3 seneyi aşkındır kendi evimde hobi amaçlı çiftlerimi besliyorum ve yavru alamadığım kuş yok diyebilirim.. Aldığım yavrularımdan da hiç sağlıksız olan kuş olmadı sebebi temiz bakım, düzenli yem ve su değişimi ve bu mamalarım sayesindedir.. Ne olursa olsun haftada en az 3 kez bu mamalarımdan kullanıyorum ve hep faydasını gördüm.. Bu yüzden sizlerinde kullanmasını isterim.. Tabii kendi yaptığınız mamalarınızı kuşlarınız yiyor ve besin değeri yüksek ise almanıza gerek yok zaten..

Mamamızın İçeriği Aşağıdaki Malzemelerden Oluşmaktadır;
  • Ballı Muzlu Bebek Bisküvisi
  • Etimek
  • Nijer Tohumu
  • Organık Kurutulmuş Meyve Tozu Aroması Karışımı
  • Organik Kurutulmuş Meyveler
  • 12 Vitaminli Bebelac Pirinç Unu
  • Bira Mayası
  • Diazyme 256
  • BreedMax
  • Mürekkep Balığı Kemiği Tozu
  • Keçi Boynuzu Tozu
  • İrmik
  • Mısır Unu
  • Ceviz ve Fındık
  • Tarçın ve Koku Vermesi İçin Vanilin..

ve bikaç özel karışım ile hazırlıyorum toz haline getirip paketler halinde teslim edeceğim..

Tamamen %100 doğal ve %100 organik ürünlerle bu mamamızı hazırlamaktayız..

Evinde kendi yapmaya çalışanlarla bu mama arasında dağlar kadar fark olduğunu mamamızı alıp kullananlar çok iyi bilirler

Mamamızdan Görüntü;

30thp92.jpg

Kurutulmuş meyvelerimizden görüntüler;

Ry6qk6.jpg

p4YLzm.jpg

krYlBA.jpg

NVb7A5.jpg

aqB635.jpg

YP5Akl.jpg

8nEJZQ.jpg

1 PAKET 500 GRAM'DIR / STOK: 25 ADET OLUP, SATIŞ FİYATIMIZ ADET 15 TL'DİR..

KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR ( TÜRKİYE'NİN HER YERİNE MAX. 6 TL'DİR )

NOT : 2 PAKET ve ÜZERİ ALIMLARDA KARGO ÜCRETİ BİZE AİTTİR.

MAMA SATIN ALMAK İÇİN İLETİŞİM : 0 506 958 56 06

ÖDEME : FİNANSBANK

İçeriği nedir ağırlığı ne kadar biraz detaylı bilgi verirmisiniz?

Kusura bakmayın mobilden bağlandığım için detayları yazamadım en geç pazartesi günü konu düzenlenecek olup detaylar belirtilecektir.

1 PAKET 500 GRAM OLUP FİYATI 15 TL'DİR. KARGO ÜCRETİ ALICIYA AİTTİR.

[MENTION=1]Muhammet ÇELİK[/MENTION] Kardeşim hayırlı satışlar olsun. Muhammet'in mamaları gerçekten çok iyidir. Herkese tavsiye ederim.

Gokhan abim cok sagol tesekkur ederim Allah razi olsun. Yavuz bey sizede cok tesekkur ederim sagolun Allah razi olsun.

MAMA SATISLARIMIZ TUM HIZIYLA DEVAM ETMEKTEDIR.

Muhammet Bey ben 1paket almak istiyorum.Hesap No mesaj atarsanız Pazartesi Eft yapmış olurum.
istanbul Kozyatağı kargo ücreti ne tutar?Teşekkürler.

Son düzenleme:
Guzel yorumlariniz icin cok tesekkur ederim sagolun Allah razi olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:50 -->-> Daha önceki mesaj 19:16 --

Satış konumuzda gerekli düzenlemeler yapılmış olup bu satış konumuzun son mama satış konumuz olduğunu belirtmek isterim. Bundan böyle artık mama satışı yapmayacağım o yüzden bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederim :)

Son mama satışımız olduğundan bütün malzemelerden bol bol koydum bu sefer inanın herşey bol keseden oldu :)

Cep telinden mesaj attım ancak bir aksilik olması durumunda buradan da yazmış olayım. İki paket almak istiyorum. Hesap numaranızı özelden veya cepten mesaj atarsanız sevinirim. Hayırlı satışlar..

Selamlar. Muhammet bey'den 1 kg.lık mama siparişimi dün teslim aldım. Kendisinin özel sorunları nedeni ile teslimat 1-2 gün geç oldu ancak kendisi beni özel mesajla bilgilendirdi durumdan ve sağolsun fazladan mama koymuş paketlerin içine.

Normalde benim kuşlara mama yedirmekte zorlanıyorum. Sadece içinde havuç olan mamaların havuçlarını yiyip gerisini atıyorlar. Muhammet beyden gelene mamalarda ise havuç koymama gerek kalmadan yediler mamayı. Paketi açıp kokusunu alınca zaten neden sevdiklerini anlıyorsunuz. Kendisine buradan teşekkürler ve hayırlı satışlar...

Son düzenleme:
Nasıl vereceğiz kuşlara söyler misiniz?

Mamayi bizden satin aldiktan sonra icerisine sadece 1 yumurtayi haslayip 1 cift kusunuz icin beyazinin yarisini sarisinin tamamini rendenin en kucuk bolumuyle rendeleyip yanina 1 havucun ceyregini rendeleyin ve 1 tatli kasigi kuru mamamizla karistirip servis edin. Kafeste en fazla 8 saat kalmasi gerekmekte.

[MENTION=6169]keremonder[/MENTION]
Guzel yorumunuz icin cok tesekkur ederim hocam sagolun kuslariniz afiyetle yesinler insAllah.

Çok faydalı gibi en yakın zamanda sipariş vereceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...