petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mama sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve abdulkerim demir tarafından 15 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    Selam arkadaşlar hayırlı iftarlar benim dişi muhabbet kuşu hazıladığım mamayı ayıklayıp döküyor onun sadece havuç yediğini gördüm acaba kattığım bir malzemeyimi beyenmiyor bu arada erkek mamayı seviyor acaba dişiye ayrı bir kapta sadece havuçmu rendelesem bunu yapsam mama olarak beslenmesine yetecekmi kapalı yemide çok seviyorlar
    mama için yaptığım katkı malzemesi
    çeyrek havuç
    yarım yumurta
    bir çorba kaşığı mısır unu
    bir çorba kaşığı irmik
    az maynanoz
    7-8 adet bebe bisküvi

2. H. Mehmet YILDIZ

maynanoz,yumurta bu ikisini koyma ve irmik ve undan sadece 1 tanesini koy öyle denee. ;)

3. Çağrı SİPAHİ

Beğenileri:
    0
    Bir makalede maydonozun kuşun kursağına takılıp yapışma ihtimali olduğunu ve boğulma ihtimali olduğu konusunda uyarılmıştı.
    havuç bebe bisküvisi yumurta yeter bence alıştıktan sonra farklı şeyler de koyup yedirebilirsiniz.

4. ArTemiS

ArTemiS Guest

Muhabbet kuşlarına maydanoz vermekten kaçının.

5. H. Mehmet YILDIZ

evet haklısın dostum ;)

6. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    ben maynanozun zararını biliyorum ii araştırdım mamaya tad versin diye az koyuyorum maydanozsuzda denedim aynı şeyi yapıyor

Sayfayı Paylaş