petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mama tarifi için yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Işıl KEGEÇ tarafından 16 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. Işıl KEGEÇ

yavru kuşum için mama tarifi verebilirmisiniz rica etsem ?

2. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  3. Işıl KEGEÇ

4. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Rica ederim :)

5. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Konu açılmadan forumda araştırma yapılsaydı çok daha iyi olurdu. Kolay gelsin.

6. Işıl KEGEÇ

cihat bey ben daha sitede yeniyim aklıma geldi baktım ama bulamadım böyle bi siteyede ilk kez giriyorum konu acmam neden sorun oluo anlamadım :(

7. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Yok estağfirullah sorun olmuyor fakat konu açtığınız bölümün ilk sayfasında bile mama hazırlanış konusu var, ondan söyledim. Genelde üyelerimiz araştırma yapmadan konu açıyorlar birden fazla aynı gereksiz konu oluşuyor bu sefer :)

8. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Cihat kardeşim olur böyle vakalar :) ılımlı yaklaşmak lazım ;) Işıl hanım kuşunuz mamayı hemen yemeyebilir alışkın degilse.. Eğer böyle bir durum söz konusu ise sürekli mamayı verin tadına baktıktan sonra bir daha mamaya hayır demeyecektir :)

Sayfayı Paylaş