petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mama tarifi istiyorummmm

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gamze USLU tarafından 10 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Gamze USLU

Selam arkadaşlar . Şu havuclu yumurtalı bi mamadan bahsediyodunuz. Forumda tarifine baktım bi tarif bulamadım . Bilen varsa detaylıca bana yazabilirmi . Ne kadar günde verilmeli nasıl yapılır ? kuşum 5 aylık

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
  3. Gamze USLU

tamam teşekkür ederimm

4. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Rica ederim Haşlanmış olacak

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

5. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    http://www.muhabbetkusu.com.tr/baki...tistirilmesi/muhabbet-kusu-icin-mama-227.html

Ben bu basliktaki tarifi baz alarak yapiyorum mamayi. Bu tarife ek olarak etimek ve brokoli de ekliyorum. Yarim paket cici bebe biskuviyi, 4-5 adet etimegi blenderdan cekip toz haline getiriyorum uzerine baslikta yazilan olculere yakin olarak misir unu ve irmigi de ekleyip tekrar blenderdan geciriyorum bu kuru mama olarak kullaniliyor, saklama kabina koyup 3-4 ay bozulmadan kullaniyorum. Tek kus besledigim icin bir haslanmis yumurtanin yarisini rendeliyorum uzerine orta boy bi havucun yarisindan biraz daha azini rendeliyorum, eger evde varsa minik bir parca brokoli de rendeleyip karistirip uzerine hazirladigim kuru mama karisimindan 1 tatli kasigi ekleyip veriyorum 4-5 saat sonra yumurta bozulmaya musait oldugundan kafesten aliyorum mamayi.

6. behcetik

behcetik Guest

Mamanın ne gibi yararı var bide hazır açılmışken ?

7. Seda Kurşunlu Çal

ya benim kuşum mama yemiyor yemle karıştırınca içindeki yemlerini seçiyor havucu da yumurtayı da sevmedi muzu da sevmedi :(

8. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İspanaga bayiliyordu benimkisi kafasini sallaya sallaya oynaya oynaya yiyordu
    Resmen bayram ediyordu hayvancagiz
    Bu yil yemek nasip olmadi ogluşuma:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:44 -->-> Daha önceki mesaj 15:43 --

Bir de elma tabi ki

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

gamze hanım sitenın arama butonundan yazarsanız birsürü cok güzel mama tarafileri vardir...

Sayfayı Paylaş