petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mama Tarifi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Güvercinci tarafından 5 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Güvercinci

Güvercinci New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar mamayi sadece kulucka donemindeki kuslar icinmi kullanabilir yoksa yavru muhabbet kusu icin kullanabilirmiyiz kullanabilirsek pratik bir mama tarifi alabilirmiyim tesekkurler:)

2. Ömer.E

Ömer.E New Member

Beğenileri:
    0
    kullanabilirsin

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    mamayı her dönemde kullanabilirsin.
    pirinc unu mısır unu etimek bebe bisküvisi bunları güzelce karıstırıp toz haline getir. ardından haslanmıs yumurtayı içine rendele. son olarak havuc rendele suyunu sık (çok lapa olmaması için) bunları güzelce karıstır ve kuslarına ver :) istersen içerisine keci boynuzu tozu da atabilirsin

4. Güvercinci

Güvercinci New Member

Beğenileri:
    0
    Tesekkurler hemen deniyorum

5. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Etimek sadece kursak şişirir. Yararlı bişeyi yok kuş için. Benim önerim pirin unu, mısır unu, irmik, buğday ruşeymi, kekik, nane, tarçın, keçiboynuzu tozu, aspir tohumu çiçeği, bira mayası, probiyotik, spirlina'yı haşlanmış yumurtayla karıştırın.

6. Paytak

Paytak New Member

Beğenileri:
    0
    havuç rendeleyip,yumurtayı haşlıyorum katı olacak şekilde sonra onuda rendeliyorum biraz da bal karıştırıp veriyorum yuvadan yeni çıkan yavrularıma ilk zamanlar çok fazla yem kıramadıkları için iyi oluyor bayıla bayıla yiyorlar

Sayfayı Paylaş