petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mama Tarifi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kalpsizprens tarafından 6 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. kalpsizprens

kalpsizprens New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşum tüyde ona mama tarifi yapıcam ama bir malzemem eksik normalde ona yumurta,havuç,etimek koyuyordum ama havuç kalmamış yumurta ve etimekle hazırlasam olur mu ?

2. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    hocam yanlış bilmiyosam havuç yerine başka şeylerde koyabiliyosun mamanın farklı türevleri var.havuç-etimek-yumurta standart mama tarifi olmuş nasıl yediğimiz yemeklerinde çeşitleri var.mamanında var hayal gücüne kalmış.çok farklı mama tariflerine rasladım standartın dışına çıkın hem kuşlar için değişiklik olur hemde sizin için farklılık

3. kalpsizprens

kalpsizprens New Member

Beğenileri:
    0
    Peki normalde yumurta ve etimek olur mu ? Bunu merak ettim hocam

4. Mehmet Tek

Mehmet Tek Member

Beğenileri:
    1
    bence olur neden olmasın.Ama şerbetsiz baklava yemek gibi bişey olur kuşunuz için sonuçta havuç ona bi tad katıyodur.

5. kalpsizprens

kalpsizprens New Member

Beğenileri:
    0
    Anladım yardımlarınız için teşekkür ederim. Oğluşuma havuç almaya gidiyim

Sayfayı Paylaş