petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mama tavsiyesi

Konusu 'MYBESTPETSHOP TANITIM BÖLÜMÜ' forumundadır ve Uğur DOĞAN tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Merhaba.Sitenizdeki mamalara baktım en iyisi sizin markanız görünüyor.Fakat son kullanma tarihi çok yakın.5 ay sonra bitiyor.Yeni harmanınız yokmu acaba.Birde yem olarak yine sizin karışımızı alıyorum.Bugüne kadar verlese laga kullandım birde bunu denemek istiyorum.Doğrumu yapıyorum acaba

2. mybestpetshop

Beğenileri:
    7
    Uğur Bey selamlar;
    Mybest premium nemli muhabbet kuşu maması adlı ürünün son kullanma tarihi güncellenmiştir.01/01/2016 dır.2015/07 tarihli olan mamlar iki ay önce zaten stoğumuzda kalmamıştır.Şuan ki mamların hepsi tazedir.Hatırlattığınız için teşekkür ederiz bizde böylece ürün açıklamasını güncellemiş olduk.
    Yeme gelince,yapmış olduğumuz yemin tohumları Hollanda'dan gelmektedir.Yani Versele Laga'ya mal satan firmadan gelmektedir.Herhangi bir problem yaşamazsınız ayrıca Mybest Excellent Muhabbet Kuşu Yemi şuan Türkiye'de ki tüm yemlerden yabancı markalar da dahil olmak üzere daha zengin bir rasyona sahiptir.Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:03 -->-> Daha önceki mesaj 01:02 --

Ürün Açıklaması:
    MyBest Excellent Tam Karışık Muhabbet Kuşu Yemi 400gr
    https://www.mybestpetshop.com/mybest-excellent-tam-karışık-muhabbet-kuşu-yemi-400gr-p-13386.html

Mybest excellent muhabbet kuşu yemi şuan Türkiye'deki en iyi yem kombinizasyonuna sahip yemdir.Muhabbet kuşunun tüm yem ihtiyacını kapsayacak şekilde harmanlanarak üretilmiştir.Diğer yemlerin içerisinde olmayan kurutulmuş dut,susam,keçi boynuzu taneleri,soyulmuş çekirdek,gerçek meyve ve tohumdan yapılmış granülatlar içerir.Şeftali aromalıdır.

Kurutulmuş Dutun faydaları:Kan yapar,Kalsiyum,demir,b1-b2-c vitamini yönünden zengindir.Bağırsak soluncanlarının oluşunu önleyerek iç parazitten korur.Olası ishal vakkalarına karşı doğal koruyucudur.

Susamın Faydaları:Avitamini,kalsiyum,potasyum,fosfor,protein,magnezyum kaynağıdır.

Keçi Boynuzun Faydaları:Sperm sayısını arttırdığı için boş yumurta çıkma olasılığını düşürür.Doğal afrodizyaktır.Yüksek enerji verir.

Soyulmuş Ay Çekirdeği faydaları:Fosfor,çinko,D-E-A-K-B vitaminleri içerir.

Perillanın faydaları: Yüksek oranda doymamis yag asidi bulunmaktadir(Linolenasidi ve Linol asidi ) omega 3 kaynağıdır.Çok kolay kırılan bir tohum olduğu için yavruların beslenmesinde rolü büyüktür.

Gerçek meyve tohumdan yapılmış granülatlar:İçeriğinde tahıllar , tohumlar %50 , taze meyve %5 , bitkisel protein özleri ,şeker,mineraller , lizin,metiyoninext. Türevleri , yucca ağacı ext. , kadife çiçeği ext., frukto-oligosakkaritler , viatminler , eser elementler içerir.

Ürün İçeriği:Ak darı,sarı darı,kurutulmuş dut,kızıl darı,perilla,nijer,kenevir,iç yulaf,aspur(saka yemi),aspir,soyulmuş çekirdek,çekilmiş keçi bonuzu extratı,susam,gerçek meyve ve tohumdan yapılmış granülatlar (gıda boyası içermez)

S.K.T:19/11/2016

NET:400GR

#2 mybestpetshop, 22 Nisan 2015
    Son düzenleme: 22 Nisan 2015
  3. Fatih Çevik

Beğenileri:
    14
    Merhabalar.
    Ben de kullandığım mamayi degistirmek istiyorum. Daha önce deli nature kullandım katkilarla faydali bi üründü, daha sonra farklı olsun daha iyisi olsun dedim quiko ve cede karışımı yaptım şimdi o da bitmek üzere. Ama bi türlü içime sinmedi bu karışım benim. Belki tek başına daha iyi olabilirlerdi.

Sizden tavsiye istesek bu mamaların fiyat aralığında 50-70 lira arası en kaliteli faydali fiyat fayda oranı en yüksek ürün hangisidir. Sizin premium iyi ama çok pahalı. Ekonomik olan hakkında fikrim yok.

Fatih Çevik

4. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    siparisim dün elime gecti.paketleme olsun kalite olsun süper.birde quiko vitamin hediye vermisler.cok tesekkur ederim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş