petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mama verme süresi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Bey tarafından 9 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    Yumurta Haşlıyorum sarısı beyazı kesiyorum havuç rendeliyorum.Cici bebe mamsınıdan 2 tane eziyorum karıştıırıyorum 2 günde bir veriyorum. Başka birşey vermem gerekir mi ? 2 günde vermem doğrumu ? haftada bir vitaminli su veriyorum ek olarak

2. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Haftada iki kere mama iki kerede vitaminli su ver mamayı kuşlar yedikten en geç 10 saat sonra çıkar yemini tak eğer mama az yiyorsa 12 14 saatte birakabilirsin gözlem yap yiyolarmi bak

3. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    bilmiyrmda ben haftada bir veriyrm fazla vitamin tuy dokmesine sebep oluyrmus cunku

4. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Havalar daha tam isinmadi yazin 1 iyi ama suan biraz soguk havalar 2 daha iyi tutar

5. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    yiyorlar mama yemelerinde sıkıntı olmuyor. Ek olarak başka şey vermem gerek varmı saydıklarımdan başka yemlerine keten tohumu nijer katsammı diye düşünüyorum

6. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşların eşse muhakkak nijer katmalisin ama keten agir gelir nijer her mamaya yarim cay k. Kat toplam 1 cy k. Olcak mama kivamli olsn isal kabiz yapmasin takviye olarak sebze meyve abartmadan verebilirsn. He ayrica mamaya irmik pirimc unu etimek ve yrm cy k. Tarcin katabilrsn.

#6 Alperen GONCA, 9 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 9 Mayıs 2015
  7. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    mamaya katınca yemiyorlar nijeri bende ayrı bir yemliğe yem ile karıştırarak vereyim diyorum o zaman arada yerler az miktarda keten tohumu vereyim

8. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Orjinali öyle de by sefer yeme alisip mamaya bakmazlar ama yemlerin hepsini cikarp sade mamayi koyarsan zorunlu olarak yiyiceklerdir yemiyorsa mamayin ustune ve iclerineyem ve nijeri karistr yem sanip yiyebilir.

9. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    turppp tohumu işe yarar mı peki ?

Sayfayı Paylaş