Karadeniz Pet

Mama Yemiyen Kuşunuza Yedirme Tekniği

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Behçet

Guest
En son sekıl bu yöntemı denedım sımdı ve sonuc ıyı kusum mamayı yedı ve halen yıyor ama kusu 2 saaattır ac bıraktım ve halen yıyor. sizde buyuk bı tepsıye dokun mamasını ve sevdıgı oyuncagı varsa bırakın tepsının ıcıne kendısı kosuyo tepsıye :D

mamadakılerde : havuç , yumurtanın beyazı muzlu bebe bıskuvısı ve ırmık

Benimki de yemiyor mamayı. Yesin diye aç bırakmayı düşündüm ama kıyamadım. Bu arada maşaallah kuşunuza. :)

Benimki de yemiyor mamayı. Yesin diye aç bırakmayı düşündüm ama kıyamadım. Bu arada maşaallah kuşunuza. :)

tesekkurler.
valla bende kıyamıyorum ama alışması için mecbur artık ama 2 seferdır bole yapıyorum ıyıce yemeye basladı bı kac sefer daha bole yaparsam tam alıscak sonra ac bırakmaya gerek yok kendısı kosarak gelcek :D

Aslında haftasonu sabah çok erken kalkıp, kuş daha yem yemeden mamayı yapıp vermeyi düşünüyorum. Bu haftasonu geçti artık, önümüzdeki cumartesi deneyeceğim inşallah. :)

2 Gün ugraştım yediremedim nerdeyse 2 gün aç kaldi 10 gun sonra falan tekrar bide böyle deneyim .)

Havuç, elma, yumurta... vs. yeşil olmayan yiyecekleri yemeye daha alışamadı ama yeşil olan ne görse saldırıyor. Bir dahaki sefere mamanın içine bolca yeşillik koyacağım. O zaman da yemezse keyfi bilir. :)

2 Gün ugraştım yediremedim nerdeyse 2 gün aç kaldi 10 gun sonra falan tekrar bide böyle deneyim .)

http://www.muhabbetkusu.com.tr/muha...yuncaklari-ile-oynamasi-20851.html#post210053

yukardakı konuda benım kusun oyuncakları ve nasıl oynadıklarının resmı ve vıdeosu var sizde bı kac oyuncak alın alıstırın oyuncakla cok cabuk egıtırsınızde ben topla kendıme cagırmayı ögrettım elıme alıyorum topu cagırıyorum ucup gelıyo konuyo elıme sızde. hafta sonu sabah saat 10 gıbı kafesındekı yemlerın hepsını cıkarın kuş 2 veya 3 saat aç kalsın sonra hazırlayın mamayı dokun bı tepsıye, yemesede kesın gelıp tadına bakar bı kac hafta öyle yapın alışır. kusunuzu da 5 saatten fazla aç bırakmayın sakın.

Oyuncaklari var hepsiyle oynuyo egitime gelince dün konuşmaya başladi ilk kez daha 70 gunluk var yok 2 gun 5 kez mama yaptim birak 5 saati 12 saat aç kaldi yine yemedi sigara paketimi yiyecek öyle aç yinede mamayi yemedi deli etti .)

Oyuncaklari var hepsiyle oynuyo egitime gelince dün konuşmaya başladi ilk kez daha 70 gunluk var yok 2 gun 5 kez mama yaptim birak 5 saati 12 saat aç kaldi yine yemedi sigara paketimi yiyecek öyle aç yinede mamayi yemedi deli etti .)

senın kusda harbı ınatcı imiş ama yer elbet :D

Geri