petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mama Yemiyor ...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa MERT tarafından 21 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa MERT
    Gizli

Arkadaşlar benim sorunum şu: Quik marka mama aldım kuşuma ama hiç yemedi .. Yemliginde 1 haftadan fazla kaldı ama hiç ilgi göstermedi. Mama tariflerinden gördügüm kadarıyla havuçlu yumurtalı mamadan yaptım ona da hiç ilgi göstermedi .. Sadece yem yiyor. Sizce bu yani mama yememesi normal mi ? Not : Kuş 7 aylık dişi .. Tek besliyorum eşi yok henüz ..

2. Lütfi ÖZER
    Gizli

ben kuşlarıma kesinlikle ve kesinlikle o tür mamalardan yedirmem içinde ne olduğu bile bellisiz .

3. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam kendiniz yapın Lütfi bey'inde dediği gibi güvenilir değil 1 hafta kalmasıda çok uzun kendi yaptığınız mamayı o gün içinde almanız gerekir özellikle yumurtalı mamalar 9 saat sonra pert olabiliyor dikkat etmek lazım kendiniz deneyin.

4. kartall82
    Gizli

kartall82 Guest

hazır mama almaktansa sitede güzel bir tarif var onu yap benim yeni aldığım erkek 2 gün yem yemedi bende yemlikleri akşamdan çıkartıp sabahtan mama verdim öglen geldiğimde mamayi yemisti dişi ile birlikte bende kalan mamayida akşam verip sabah tekrar yem vermeye başladım hem içeriği belli hem daha uygun

5. Esra
    Gizli

Esra Guest

benımkıde yemıyo dun aldım ama beklıycem artık 1 gun daha

6. abdulkerim demir

Beğenileri:
    0
    benimkiler mama verdimmi mama neredeyse bitinceye kadar bırakmıyorlar

7. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    benimkilerde çoğunu tüketiyo :) maşallah :) yemliklerdeki yemi boşalt sitedeki mama tarifini al yap yemliğe koy üstüne çok az yem serpiştir illaki yiycek çünkü acıkcak bi kere yesin sen kafese sokar sokmaz saldırır :)

8. Mustafa MERT
    Gizli

Güzel bi mama tarifi olan varmı

9. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Sitede mevcut olan mama tarifleri oldukca güzel. Biraz arastır site içinde olmazsa kendi yaptıgım mamayı söylerim size.

10. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    havuc rendesi,irmik,susam,keten tohumu,tarcin karistip veriyorum bayiliyor bazense haslanmis patates rendeliyorum yiyor..hatta haslanmis misir bile yer...hazir mamayi bosver kendin birseyler hazirla ver..kuslar ince bir dilim salataliga veya bir yaprak marul,ispanaga bayilirlar..hazir seylerin icerikleri belirsiz kuslari hasta edebiliyor..

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum mama yemiyor

,
  2. muhabbet kuşu mama yemiyor

,
  3. kuşlarım mama yemiyor

,
  4. muhabbet kuşu yapılan mama yemiyor,
  5. muhaberat kuşum mama yemiyor yavrulara bişey olur mu?,
  6. kuslarim mama yemiyor. ,
  7. muhabbet kuşum petshoptan aldığım mamayı yemiyor,