petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve eray karakuş tarafından 29 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. eray karakuş

Bu gun bi tanidigim mama onerdi bende aldim ama kokusu kotuydu acaba kuslarima versemmi mamanin posetinin resmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:59 -->-> Daha önceki mesaj 19:46 --

Konu guncel hic bole bir marka mama kullanan oldumu

2. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    resim görünmüyor markasını yaz ?

3. eray karakuş

Raff yaziyor markasi yabanci yaziyor birde kanarya resmi var hollanda yaziyor birde

4. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ilk defa gördüm bu mamayı kanarya resmi olması önemli değil bir kaç kez verin hoşuna giderse zaten yer

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    markayı duydum ama mamayı gormedım tarıhı gecmemışse ver bir sey olmaz :)

6. eray karakuş

Tarihine baktim yazmiyordu ama adama sordum yok dedii 2016 ya kadar dedii ama kokusu biraz acayip icine havuc rendeledim cay kasiginin ucuylada nijer koydum kenevir tohumu veriyordum ama yemiyolar atiyo lar

Konuma bilgilerinizi paylastiginiz icinde cok tesekkur ederim

7. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    satıcı gecmmeış demesi normal :) başka mama yıyorlarmı? bir cıft kuşsa kendınız yapın mama satın almaya gerek yok en basıt mama bısküvi ve yumurta :)

Sayfayı Paylaş