Karadeniz Pet

Mamaya Hucum :)

AliismailERTAŞ

Emektar Üye
[YOUTUBE]yYX-wUmUKro[/YOUTUBE]

Yok abi nerde vermiyor [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] tarifi :) bu onun mama değil kedim yaptım

evet; atlamışız onu

mamayı vermeden önce yemleri çıkarıyor musun abicim. Benim Dişi çok seviyor mamayı :) birde yavru kuşu mamaya nasıl alıştırırım ?

yok çıkartmıyorum kalıyor yemler, kafestekilerin yemleri bitmiş, doldurdum yemliklerini, yavrularda alışır yemlerini al, sonra mamayı verirken biraz üzerine yem serp alışır

Vayy arkadaş Serkan Erkan neymiş de bizim haberimiz yokmuş :)

Abi mama dediğiniz nedir , ben mama bilmem anlamam :)

Ama varsa yardım edeceğim konu herzaman hazırım.

Ali abim maşallah kuşlarda mama keyifleri de çok güzel görünüyor. Hayırlı üretimlerin olsun abi.

Vayy arkadaş Serkan Erkan neymiş de bizim haberimiz yokmuş :)

Abi mama dediğiniz nedir , ben mama bilmem anlamam :)

Ama varsa yardım edeceğim konu herzaman hazırım.

Ali abim maşallah kuşlarda mama keyifleri de çok güzel görünüyor. Hayırlı üretimlerin olsun abi.

Levent abi şimdi sana helva yağ un şekerden yapılıyor desek, helva yapabilir misin :)
şunları şunları katacan diyor ama ne kadar ne katacaz :)

Ali abi sen bari yapma etme eyleme yavv :)

Başkası dese tamam ama sen nolur deme :(

Allah razı olsun Serkandan çoğu şeyi ondan öğrendim, ne aman sıkışsam yetişiyor yardıma

Vayy abime bak benim , :) beni gururlandırdı yine.. Her zaman abi.. Ne zaman istersen her soruna Allah a şükür tecrübem dahilinde yardıma hazırım.

Saygılarımla..

Levent abi ne sordunuz da yanıtlamadım :) Sor abi buradayım :)

Abi şuan forumdan minumum 5 tane mama tarifimi çıkartırım . Bence bulmak isteyen her türlü bulur :)

Başka bir arzunuz varmı değerli abilerim :)

Geri