petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mamayı sadece erkek yiyo.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve anıl deniz yılmaz tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. anıl deniz yılmaz

arkadaşlar bir çift kuşum var şimdilik erkek 3 aydır bende 1 aydırda eşiyle kalıyo buna tek baktığım zamanda hep mama veriyodum şimdide veriyorum ama erkek kuşum mamalığı sahipleniyo dişi kuş mamaya yaklaştığı zaman kovuyo ama normalde çok iyi anlaştılar eşde tuttular ama dişi kuşum bir aydır yaptığım mamanın tadına bile bakmadı bunun için napabilirim yardımcı olursanız sevinırım.

2. mc.axu

mc.axu New Member

Beğenileri:
    0
    mamayı vereceğin zaman erkeği kafesten dışarıya sal , böylelikle dişi kuş rahatlıkla mamayı yiyebilir :)

3. toprak

toprak Guest

2 adet mamalık al..

4. Yağız ERDİK

Dişi kuşa da bir mamalık koy , yani ikitane mamalık olsun . Ama mamalıkları birbirinden uzak tut .
    :) :D

5. anıl deniz yılmaz

öylede yaptım ama dişi kuşta kafesde fazla hareketli olmadığı için herşey ayağına gelcek hanfendinin :D bnim erkek kuşum biraz baskın çıktı kendisinden küçük kuşu muma çevirdi valla :)

6. BARAN

BARAN Guest

Bundan başka yapacak çaren yok dostum :)

7. anıl deniz yılmaz

öyle yapcam ozaman sağolun iyi forumlar.

8. cagatayyıldız37

1 tane daha kafes alıp onları mama yerken ayırabilirsin. :D

9. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Fuzuli masraf olur o zaman da 1 adet mamalık alsın yeterli olur :)

Sayfayı Paylaş