Karadeniz Pet

mamayı sadece erkek yiyo.

• Konbuyu başlatan anıl deniz yılmaz
  • Başlangıç tarihi
A

anıl deniz yılmaz

Guest
arkadaşlar bir çift kuşum var şimdilik erkek 3 aydır bende 1 aydırda eşiyle kalıyo buna tek baktığım zamanda hep mama veriyodum şimdide veriyorum ama erkek kuşum mamalığı sahipleniyo dişi kuş mamaya yaklaştığı zaman kovuyo ama normalde çok iyi anlaştılar eşde tuttular ama dişi kuşum bir aydır yaptığım mamanın tadına bile bakmadı bunun için napabilirim yardımcı olursanız sevinırım.

mamayı vereceğin zaman erkeği kafesten dışarıya sal , böylelikle dişi kuş rahatlıkla mamayı yiyebilir :)

arkadaşlar bir çift kuşum var şimdilik erkek 3 aydır bende 1 aydırda eşiyle kalıyo buna tek baktığım zamanda hep mama veriyodum şimdide veriyorum ama erkek kuşum mamalığı sahipleniyo dişi kuş mamaya yaklaştığı zaman kovuyo ama normalde çok iyi anlaştılar eşde tuttular ama dişi kuşum bir aydır yaptığım mamanın tadına bile bakmadı bunun için napabilirim yardımcı olursanız sevinırım.

2 adet mamalık al..

Dişi kuşa da bir mamalık koy , yani ikitane mamalık olsun . Ama mamalıkları birbirinden uzak tut .
:) :D

Dişi kuşa da bir mamalık koy , yani ikitane mamalık olsun . Ama mamalıkları birbirinden uzak tut .
:) :D
öylede yaptım ama dişi kuşta kafesde fazla hareketli olmadığı için herşey ayağına gelcek hanfendinin :D bnim erkek kuşum biraz baskın çıktı kendisinden küçük kuşu muma çevirdi valla :)

1 tane daha kafes alıp onları mama yerken ayırabilirsin. :D

Geri