Karadeniz Pet

MANİSA'dan Jumbo Yavrular (Ayhan OTÇUOĞLU)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ayhan OTÇUOĞLU

Süper Moderatör
01-) IRKI: Jumbo

02-) CİNSİYETİ: Erkek

03-) YAŞI:35-34 Günlük

04-) SAĞLIK DURUMU: Çok iyi

05-) BİLEZİK NO: Yok

06-) FİYATI: Tane 150 TL

07-) GEÇERLİLİK TARİHİ: Satılana kadar

0:cool: SAHİPLENECEK / ALINACAK ŞEHİR: Manisa-Merkez

09-) GÖNDERİLEBİLİNECEK MESAFE: Haftanın bazı günleri Turgutlu, Salihli, Alaşehir'e kadar

10-) İRTİBAT TELEFONU:0 530 567 48 98

11-) MAİL ADRESİ: ayhanotcuoglu@hotmail.com

12-) TELEFONLAŞILABİLİNECEK ZAMAN DİLİMİ: Sabah 09 00 dan, Akşam 10 00 a kadar

13-) AÇIKLAMALAR: Kuşlar damızlık çiftlerimin ilk ağız yavrularıdır. Evde yer olmadığından mecburiyetten satılıktır. 1 kardeşini (30 günlük) kendime damızlık ayırdım. Kuşları gelip görüp beğenerek alabilirsiniz.

14-) RESİMLER
Satılık Kardeş yavruların resimleri

Anne Babanın resimleri

Maşallah yavrular buyumus de yeni sahiplerini bekliyorlar Ayhan bey. Benim kuşlar hala yumurtlayacak:) yanlarına bir çift daha aldım üretime destek amaçlı. Hayırlı satışlar size..

Maşallah yavrular buyumus de yeni sahiplerini bekliyorlar Ayhan bey. Benim kuşlar hala yumurtlayacak:) yanlarına bir çift daha aldım üretime destek amaçlı. Hayırlı satışlar size..

Levent Bey,

Çok teşekkür ederim. Show işi biraz zor çok fazla dertler oluyor tam oldu diyorsunuz hiç ummadığınız şeyler olabiliyor. Size Hayırlı üretimler. Bol yavrular.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:44 -->-> Daha önceki mesaj 21:43 --

Tüm iyi dileklerini sunan arkadaşlara teşekkür ederim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:02 -->-> Daha önceki mesaj 22:44 --

Yavrular artık yeni sahiplerine ulaşmışlardır. Haftaya yeni yavrularda yeme düşüyor.

Herkese teşekkürler.

Hocam tam olarak nerede dükkan ben zabıtanın oradayım.? özelden cevap verebilirsiniz isterseniz.

Yavrular güzelmiş de ben uzakta olmasam birini alırdım. Maşallah

Arkadaşlar bu çift tekrar bir ağız daha yavru büyütmüşlerdir ve 5 adet yavru tekrar satılıktır.
2 Gri Dişi
2 gri Erkek
1 Mavi Erkek mevcuttur.
Fiyat geçerlidir. İlan yeni yavrularla günceldir.

yeni yavruların resimlerini paylaşırmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...