petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mantar mi? :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve blade17xxx tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. blade17xxx

blade17xxx New Member

Beğenileri:
    0
    Selamlar.benim oglanin gagasinin sol alt tarafinda birsey var mantara benzettim sizce nedir? Kalamar kemiginin kosesini kemirmis acaba omu?[​IMG][​IMG][​IMG]

LG-D855 cihazımdan gönderildi

2. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    @blade 17xxx Kalamar kemirdiyse kalamar tozudur. Ama yine de arada gözlemle. Devam ederse mantar olabilir.

3. blade17xxx

blade17xxx New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG]
    Sanirim mantar. Nazar degdi toramanlara bi toparlayamadilar ya. Ben simdi ozellikle erkegi tutmakta zorluk yasiyorum cunku masallah tuttugunu kopariyor.nette baktim vazelin surun 3 gun 4 gun diyorlar da ben toramani biraz zor tutarim.sularina karistirip mantar tedavisi yapabilme sansim olan bir ilac varmi yok elimdemi tutmam gerekiyor.ayaklarin durumuda bu ben anlamiyorum ayaktada varmi acaba?[​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:42 --

Direk suyuna karistirip mantarini duzeltebilecegim bir olac yokmudur?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:39 -->-> Daha önceki mesaj 13:38 --

Ve ayaklarda da varmidir mantar? Cevaplayan olursa sevinirim?

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Bana mantar değilde kalıntı gibi geldi

5. blade17xxx

blade17xxx New Member

Beğenileri:
    0
    Valla insallah oledir ya.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:47 -->-> Daha önceki mesaj 13:44 --

Ayakta bir sknti gorunuyormu?

Sayfayı Paylaş