mantar mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve wanchope tarafından 29 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. wanchope

wanchope Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Istanbul
    yaklaşık üç hafta önce aldığım erkek kuşun cere kısmında mantar endişesi uyandıracak tahriş söz konusu. yorumlarınızı bekliyorum.[​IMG]

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Seda Çakır

Seda Çakır Site Bağımlısı

Beğenileri:
    7
    Benim kuşumda da var beyazlık gibi , bence mantar değil ...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:00 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

[​IMG][​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:02 -->-> Daha önceki mesaj 21:00 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:02 --

Ya kusura bakmayın önceki fotograf silikmiş ve iki defa yüklemiş, silmeyi bilmiyorum ... Benim kinde de var , cevapları merak ettim bende ... İnşallah değildir ... Maşallah kuşunuza bu arada ...

3. wanchope

wanchope Süper Üye

Beğenileri:
    0
    Yer:
    Istanbul

sizin kuşunuza da maşallah, çok güzel bir kuş. tüyü kadar ömrü olur umarım. başlığı "sorularınız ve cevaplarınız" kısmına açsaydım daha çok katılım olabilirdi belki :)

#3 wanchope, 30 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 30 Mayıs 2016
  4. Seda Çakır

Seda Çakır Site Bağımlısı

Beğenileri:
    7
    Evet bende anlamadım :) tapatalktan yazıyorum ... Çok anlamıyorum :)... Sizin kuşunuzunda tüyü kadar ömrü olsun inşallah :) umarım cevaplayan olur :) iyi günler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:37 -->-> Daha önceki mesaj 15:07 --

Kuşlara bakar mısınız ? Wanchope ta sormuştu ,mantar var mı cerelerinde ??? Cevaplarsanız sevinirim ... :)

Sayfayı Paylaş