petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mantar var mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yılmaz Ç. tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    ya hasta yada mantar olabilir.

2. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Eczaneye git mantar ilaci al cocuklar için demeyi unutma günde 1 kez sür 1 haftaya geçer

3. Yılmaz Ç.
    Gizli

Hocam kesin var mı yani? Kuş ablamın Almanya'da :) Biliyorum tedavi yöntemlerini ama emin olamadım. Bana göre mantar var ama birde forumdakilere danışayım dedim

4. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    mantar var gibi görünüyor..

5. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  6. Yılmaz Ç.
    Gizli

Teşekkür ederim. Sahibini bilgilendirdim ve yapacaklarını söyledim. Çok teşekkür ederim.

7. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    bence yok, yine de gagadaki kabuklu kısmı elinizle soyun ve vazelin sürün...

8. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    mantar baslangıcı gözlüyorum. gün asırı bir hafta vazelin sürün

9. Sevtap DERİN
    Gizli

Mantar var gibi... Önlemini al daha fazla yayılmasın. Gagasına, bacaklarına ince tabaka şeklinde kokusuz vazelin sürebilirsin. Dikkat et burun deliklerine girmesin.

10. Yılmaz Ç.
    Gizli

Teşekkür ederim. Gerekeni söyledim kuş benim değil ablamın. Günde 1 kez vazelin sür burun deliklerine kaçırma dedim. Oda sürdü çok teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş