Karadeniz Pet

mantar ve ırk yardımı

Robin

Meraklı Üye
Bu kuşumun gagasındaki mantar mı? Ayrıca ırk bilgisi verir misiniz eşe atılmak için nasıl bir kuş şu an kuyruğu kopuk tekrar uzuyor vereceginiz cevaplar icin simdiden tesekkur ederim.
1kknnB.jpg

8bbEk1.jpg

4kkRLq.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 16:21 --

Acil yardimlarinizi bekliyorum

Mantar gibi geldi bana. Mantar için Trosdy Krem kullanılabilir. (Her gün pamuklu çubuk ile gözüne kaçırmadan etrafına sür. Sonraki gün nemli pamukla temizlenip, yeniden sürülür)

Cok tesekkur ederim. Peki ırkı nedir

ırkı kırık tabi ne ile kırıldıgını bilemeyiz bilenlerede brova dıyorum :) çek kırıgı ingiliz kırıgı show kırıgı dıye yorum yapılıyor atış serbest :) bazen sasıyrum uzatmak gereksiz tabi ama kuşunuz kırık bi kuş bunu aldıgınz ınsandan ogrenmenız gerekır anne baba kanı vasfı çok önemli üretmekse amaç kan takıbı çok önemli
kuş mantar bu arada uğur usta gerekenleri yazmış geçmiş olsun

ırkı kırık tabi ne ile kırıldıgını bilemeyiz bilenlerede brova dıyorum :) çek kırıgı ingiliz kırıgı
ıgı dıye yorum yapılıyor atış serbest :) bazen sasıyrum uzatmak gereksiz tabi ama kuşunuz kırık bi kuş bunu aldıgınz ınsandan ogrenmenız gerekır anne baba kanı vasfı çok önemli üretmekse amaç kan takıbı çok önemli
kuş mantar bu arada uğur usta gerekenleri yazmış geçmiş olsun

Aciklamaniz icin cok tesekkur ederim erkek kusuma es ingiliz olarak almistim ama erkegin yanina koydugumda kirik oldugunu bende anladim. Ama su erkek kusuma bir turlu ingiliz disi bulamadim. Kafayi yicem konu burda
http://www.muhabbetkusu.com.tr/cinsleri-ve-irklari/irklari-nedir-41557.html

Geri