petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mantarlı kuş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve shiny2626 tarafından 9 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. shiny2626

shiny2626 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 4 5 yaşlarında mantar olan bi kuş var elimden nasıl çıkarabilirim petshoplarda falaan alan olurmu?

2. furkanyildiz302

furkanyildiz302 New Member

Beğenileri:
    0
    Vazelin veya troysd surun kus mantar oldu diye nie elinizden atiyorsunuzki yazik iyilestirin sevaba girin :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. hakan özdemir

Beğenileri:
    0
    o kuşu o halde bırakınca veya elden çıkarınca vicdanınız el vercek mi?

4. Funda BAL

Funda BAL Member

Beğenileri:
    6
    İyileştirmesi zor bişey değil düzenli olarak tedavisini uygularsanız 1 haftaya iyileşir zaten ve vazelin her evde bulunan bişey

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Ben anlamiyorum. Burasi yardimlasma ve ogrenme sitesi. Cok istiyorsan git gotur. Pet shop'a. Burada bizlere niye soruyorsun ki? Eger iyilestirecegim diyorsan cok basit. Vaselin var ya vaselin. 3 liraya alirsin tedavisini yaparsin. En fazla da 1 hafta surer iyilesmesi.

#5 Gokhan ERKAN, 9 Haziran 2015
    Son düzenleme: 9 Haziran 2015
  6. Ebru Tunçer

Ebru Tunçer Member

Beğenileri:
    0
    Yarın Çocuğunuz hasta olsa yetimhaneye mi bırakacaksınız ?Benim de kuşum mantar oldu hem de 2 kere.Arkadaşların dediği gibi trosyd,vazelin çok iyi geliyor.Evcil hayvan beslemek de bir sorumluluktur.Size Muhtaç bir canlıyı bir nevi evlat ediniyorsunuz.Yazık,günah.Sahip çıkın o meleğe...

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. shiny2626

shiny2626 New Member

Beğenileri:
    0
    Şu anda tedavısını yapıyorum bi anti mantar ilaci var fakat o ceden poposunda ur vardı kabuk olmuştu onu aldım çok hafif biraz daha kabuk var poposunun üzerinde ??

Sayfayı Paylaş