petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

mantarmi acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alperen GONCA tarafından 11 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG]gagada bi sikinti yok gagasiyla ayaklarini kasiyor arada mantarmidir bu şişlikler et mi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:15 -->-> Daha önceki mesaj 19:35 --

Yorumlarinizi bekliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:32 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

Yorum bekliyorum.

2. kadir5640

kadir5640 New Member

Beğenileri:
    0
    tüneğinizin resmini bi atabilirmisiniz bana mantardan çok yara olmuş gibi geldi

3. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG] tunek tahta tunek bir de ben tunekleri 2 gunde bir islak mendille siliyorum sizde mi ole yaparsiniz? Zararimi var

#3 Alperen GONCA, 11 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 11 Temmuz 2015
  4. kadir5640

kadir5640 New Member

Beğenileri:
    0
    tüneklerde fena değil ama ben tünekleri hiç silmiyorum açıkcası çok kirlide olmuyorlar ben kumlu tüneklerden falan kullanıyorsunuzdur diye bekliyordum

5. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    onlar şişlik değil benim kuşumda da var ayakları öyle
    bu arada söyliyim dedim bence ıslak mendille silmeyin çünkü içinde koku salan kimyasallar falan olabilir bir peçeteyi ıslayıp ya da çeşmenin altında yıkayabilirsiniz

#5 Rassien, 12 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 12 Temmuz 2015

Sayfayı Paylaş