petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mantarmi var kusumda

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert Yildirim tarafından 13 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    #1 Mert Yildirim, 13 Ocak 2014
    Son düzenleme: 13 Ocak 2014
  2. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
  3. Sinan ÇELİK

Videoyu teknik sebeplerden dolayı izleyemiyorum ama mantarsa eğer vazelin kullanın.

4. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    bu uzaklıktan göremedim.vazelin yerine mantar kremi kullanmanız daha doğru olur.petshoplarda var 8-9 lira.yakından foto çekebilirmisiniz..

5. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    aynı konuyu lütfen birkaç kez açmayın..konunuzu birleştirdim

6. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    ozur dilerim ama ben bir konu acinca otomatik 2 konu aciliyor 10 konuda bir böle oluyor neden ???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:59 -->-> Daha önceki mesaj 19:56 --

ISTE RESIMLI [​IMG]

7. OzanEsmrsy

Antifungal Mantar İlaçları Varken Birinin Bana Vazelinin Ne İşe Yaradığını Anlatabilirmi Gerçekten Merak Ediyorum Sinan Bey Sorum Kişisel Değil Bir Çok Defa Mantara Vazelin Sür Diyenleri Gördümde Mantık Olarak Bir İşe Yarayacağını Düşünmüyorum ..

8. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
  9. zeki eren

zeki eren Guest

iyi ce okursan derilere ve diger deri hastaliklarina faydali odlgugunu gorursun VAZELİN NE İŞE YARAR ? - ŞİFALI BİTKİLER DOĞAL SAĞLIK BİTKİSEL TEDAVİLER
    NİYAZİ arkadaşın dediği doğru bende iki kuşu vazelinle iyileştirdim hiç görmemiş gibi oldular üç gün sürüp ertesi gün suyla yıkayıp yeniden uyguladım.

Sayfayı Paylaş