Karadeniz Pet

Mantarmi var kusumda

Mert Yildirim

Paylaşımcı Üye
Kdo8Z7.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=PcyIaNCF45s&feature=youtu.be ne yapmaliyim varsa acill !!!

Son düzenleme:
Videoyu teknik sebeplerden dolayı izleyemiyorum ama mantarsa eğer vazelin kullanın.

bu uzaklıktan göremedim.vazelin yerine mantar kremi kullanmanız daha doğru olur.petshoplarda var 8-9 lira.yakından foto çekebilirmisiniz..

aynı konuyu lütfen birkaç kez açmayın..konunuzu birleştirdim

aynı konuyu lütfen birkaç kez açmayın..konunuzu birleştirdim

ozur dilerim ama ben bir konu acinca otomatik 2 konu aciliyor 10 konuda bir böle oluyor neden ???

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:59 -->-> Daha önceki mesaj 19:56 --

ISTE RESIMLI
Kdo8Z7.jpg

Antifungal Mantar İlaçları Varken Birinin Bana Vazelinin Ne İşe Yaradığını Anlatabilirmi Gerçekten Merak Ediyorum Sinan Bey Sorum Kişisel Değil Bir Çok Defa Mantara Vazelin Sür Diyenleri Gördümde Mantık Olarak Bir İşe Yarayacağını Düşünmüyorum ..

iyi ce okursan derilere ve diger deri hastaliklarina faydali odlgugunu gorursun VAZELİN NE İŞE YARAR ? - ŞİFALI BİTKİLER DOĞAL SAĞLIK BİTKİSEL TEDAVİLER
NİYAZİ arkadaşın dediği doğru bende iki kuşu vazelinle iyileştirdim hiç görmemiş gibi oldular üç gün sürüp ertesi gün suyla yıkayıp yeniden uyguladım.

Geri