petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Mantarmı var?

Konusu 'Egzotik İspinozlar Hakkında Genel Bilgiler' forumundadır ve Mustafa Demir tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Mustafa Demir

Arkadaşlar bu resim 3 hafta önce çekildi gördüğünüz o aşınma gibi beyazlık şimdi fahada arttı mantarmı?Mantarsa kremi nasıl sürcem kuş ele gelmiyor.

2. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    mantar olup olmadığını arkadaşlar daha iyi bilir, kuşu tutup gagasına vazelin sürmende fayda var...

3. kenan

kenan Guest

Bende 3 yıl kadar hint bülbülü besledim bayada yavru aldım bu resme göre kuşta mantar yok

4. Mustafa Demir

Ama kuş ele gelmiyor zaten yanlış bir hareket yapsam kuş ezilir gider o yüzden kendi haline bırakıyorum.Peki benim bildiğim kadarıyla bu erkek yanına dişi alsam üretim yapabilirmiyim?

5. kenan

kenan Guest

Bu kuş erkek gagası kırmızı sen dişi al gagası turuncu olan dişidir bunlar muhabbet kuşu gibi değil dişi alır almaz ortama alıştılarmı hemen üremeye başlarlar dişiyi al 10 gün sonra yuvalığı tak ama kalamar kemiği ve vitamini eksik etme hemen ürerler

6. H. Mehmet YILDIZ

Tünek seçimin yanlış.

7. Mustafa Demir

O tünek artık yok çünkü kuş tüneği kullanmıyor bir küpün içinde akşamları yatıyor yemek yiyor felan.

8. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Ahşap tünek alın hayvan dükkanından. Gagası turuncu olanlar dişidir, kırmızı olanlar erkek. Zebra İspinozlarında(Hint Bülbüllerinde) eş seçme olayı yoktur; her dişi her erkekle eş olabilir... Üremesi devamlı ve en kolay üretim yapılan kuşlardır Zebra İspinozları.

Sayfayı Paylaş