Karadeniz Pet

Marka çok fark eder mi?

• Konbuyu başlatan MelihAkln
  • Başlangıç tarihi
M

MelihAkln

Guest
Merhaba arkadaşlar bulunduğum şehirdeki petshoplarda fazla çeşit olmamasından dolayı Petshop.com.tr gibi online alışveriş sitelerine bakıyorum çok fazla çeşit ve ürün var. Yem, kum, gaga taşı vs. gibi. Önerdiğiniz markalar nelerdir ve bunlar çok farkeder mi?

Mesela dün şu menü hoşuma gitti fiyatı da çok düşük sipariş verdim:
Quik Muhabbet Menü (Bakım ve Destek Ürünleri) 5 li Set

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar bulunduğum şehirdeki petshoplarda fazla çeşit olmamasından dolayı Petshop.com.tr gibi online alışveriş sitelerine bakıyorum çok fazla çeşit ve ürün var. Yem, kum, gaga taşı vs. gibi. Önerdiğiniz markalar nelerdir ve bunlar çok farkeder mi?

Mesela dün şu menü hoşuma gitti fiyatı da çok düşük sipariş verdim:
Quik Muhabbet Menü (Bakım ve Destek Ürünleri) 5 li Set

Aynisini ben aldim herhangi bir sıkıntı gormedim. Yemini baska kaliteli bi yemle karistirdim o pakettekini. Gaga tasi falan guzel

Gaga taşı olarak mürekkep balığı kemiğinden satın alırsan daha iyi .

Bende 1 Ay kadar önce mybestpetshop.com'dan alışveriş yaptım, gerçekten internet üzerinden artık bu işi çok iyi yapıyorlar. Ertesi gün kapında ve kapıda ödeme seçeneği mevcut, kredi kartı olmayanlar için de mükemmel yani. Linkini koyduğun set güzelmiş ama onu alacaksan bile yanına mutlaka kalamar kemiği de almalısın. Yem olarak mutlaka herkesin favori bir markası vardır, benimki de champion. Tavsiye ederim.

Tek kuş besleyenlere ideal, alınabilinir.. Bize gitmez..

Geri