Karadeniz Pet

markette yem indirimi

• Konbuyu başlatan tarçın ve şaşkın
  • Başlangıç tarihi
T

tarçın ve şaşkın

Guest
Arkadaslar resmini yukledigim tum champion markali yemleri 400 gr.mini tansastan tanesini 2.70 tl gbi uygun bi fiyata aldim balli krekerleri ise 2.85 di tanesi cok cok uygun %50 den fazla indirim vardi tum tansaslarda varmi yoksa sdce burdakine ozelmi bi bilgim yok ama paylasmak istrdim etrafinizfki tansas matkeylerinde varsa kacirmayin derim cok cok uygun dogal olanlarida var yemlerin vitaminli olanlarida krekerlerde ise dha once hic gormemistim muzlu olanlar ve resmde gordugunuz gbi ballilat var ve hepsi dogal champion en sewdigim markadir kuslar hemen patlior resmen denemenizi tawsiye ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:26 --

oz04z7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

7873Yr.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:29 --

AYnr5p.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:33 --

Birde yanda gordugunuz oyun topunu 5 tlydi sanirim %50 indirimle aldimicinde yaklasik 6 tane halka var ve birbitine farkli sekillerde takabilmek icin aparatlari var bi tane suluk tutacagi ve farkli bir yemlik vardi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

DkBgO3.jpg

güle güle kullanın fakat pek kaliteli bir yem değil krakerde hiç önermiyoruz

5RL6vA.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:52 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Pek kullanan biri degilim aslinda ama dogal oldugunu gorunce ve onlar icin farkli ni lezzet olcagini duaununce bol miktarda aldim muzlu kreker dha once hic duymamistim :) champion surekli kullandigim bir marka ve kuslarin kemik gelisiminde onemli bir rolu oldugunu duaunuyorum cnki kuluckadaki kuslarima sdce bu marka yemi kullandim ve yawrularimin ucude cok saglikli cok iri kuslar oldu tbi bu cinse gore degisir ama bu yem ve bakimla oldugunu dusunuyorum 3 yawrumda suanda babalarindan dha iriler bu championu sewiyorum ben tbi herkezn kendi dusuncesi.

Hayırlı olsun güle güle kullanın..

Cok tesekkur ederim karambole geldi yemler ole denk geldi ama iyide oldu :)

ben bu yemi 5.50 liraya alıyodum :D ben tansaşa gidiyom :D :D :D

hayırlı olsun bende indirimde mavi boncuk aldım tansas aksesuarda mı satıyor

Balli muzlu krakerlere hayir diyorum yem konusunda bisi diyemem bn kg olarak aldigim icin 2 tl ye aliyorum hayirli olsun

Gorunce bende cok sasirdim ama 5 tlydi aksesuar kutusu kacirmak istemedim aldim dha once hic gormemisyim cnki tansasta bole bisey hadi özdilek kipa olsa neyse :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 18:01 --

ben bu yemi 5.50 liraya alıyodum :D ben tansaşa gidiyom :D :D :D

Sn yine ucuza aliomussun ben bi petshopta 7 tl digerinde 8 e aliodum adamlara paketin gelisi 2 3 tl gbi bisymis demekki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

Balli muzlu krakerlere hayir diyorum yem konusunda bisi diyemem bn kg olarak aldigim icin 2 tl ye aliyorum hayirli olsun

Kiloyla acik yem mi aliyorsunuz?

istanbulda subesı yok sanarım tansas

Gorunce bende cok sasirdim ama 5 tlydi aksesuar kutusu kacirmak istemedim aldim dha once hic gormemisyim cnki tansasta bole bisey hadi özdilek kipa olsa neyse :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 18:01 --

Sn yine ucuza aliomussun ben bi petshopta 7 tl digerinde 8 e aliodum adamlara paketin gelisi 2 3 tl gbi bisymis demekki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

Kiloyla acik yem mi aliyorsunuz?
Toptancidan 25 kg luk kaliteli yemlerden aliyorum karton kutulu yada cuvalda olur ureticiler genelde bunlardan alir

Toptancidan 25 kg luk kaliteli yemlerden aliyorum karton kutulu yada cuvalda olur ureticiler genelde bunlardan alir

Bn hobici oldugum icin pek bir bilgim yok bu konuda tesekkurler siz toptan aldiginz icin cok cok ucuza geliyor tbi hersey mesela burdada ben mineral blok bulamiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

egede varmıs sadece canakkle ızmır fılan butun kıyı kesımınde varmıs

Şansliyim demek ki

ben de aldım zula yaptım bayağı:D migrostan aldım 6 7 tane paket doğal ekonomik paketten:D

Zula iyidir candir can :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:27 --

Benim komdum kusuna dut veriomus zarari varmi bunun bi bilgisi olan varmi sacma geldi bnaama bilemedim kedikopek degl yni bu sonucta kus:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:48 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

Süt dicektim dut demisim

Zula iyidir candir can :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:27 --

Benim komdum kusuna dut veriomus zarari varmi bunun bi bilgisi olan varmi sacma geldi bnaama bilemedim kedikopek degl yni bu sonucta kus:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:48 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

Süt dicektim dut demisim

süt mü süt içiyormu kuşlar yav ??

Geri