petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

markette yem indirimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve tarçın ve şaşkın tarafından 2 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. tarçın ve şaşkın

Arkadaslar resmini yukledigim tum champion markali yemleri 400 gr.mini tansastan tanesini 2.70 tl gbi uygun bi fiyata aldim balli krekerleri ise 2.85 di tanesi cok cok uygun %50 den fazla indirim vardi tum tansaslarda varmi yoksa sdce burdakine ozelmi bi bilgim yok ama paylasmak istrdim etrafinizfki tansas matkeylerinde varsa kacirmayin derim cok cok uygun dogal olanlarida var yemlerin vitaminli olanlarida krekerlerde ise dha once hic gormemistim muzlu olanlar ve resmde gordugunuz gbi ballilat var ve hepsi dogal champion en sewdigim markadir kuslar hemen patlior resmen denemenizi tawsiye ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:26 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:29 -->-> Daha önceki mesaj 17:27 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:33 -->-> Daha önceki mesaj 17:29 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:35 -->-> Daha önceki mesaj 17:33 --

Birde yanda gordugunuz oyun topunu 5 tlydi sanirim %50 indirimle aldimicinde yaklasik 6 tane halka var ve birbitine farkli sekillerde takabilmek icin aparatlari var bi tane suluk tutacagi ve farkli bir yemlik vardi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:39 -->-> Daha önceki mesaj 17:35 --

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    güle güle kullanın fakat pek kaliteli bir yem değil krakerde hiç önermiyoruz

3. tarçın ve şaşkın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:52 -->-> Daha önceki mesaj 17:44 --

Pek kullanan biri degilim aslinda ama dogal oldugunu gorunce ve onlar icin farkli ni lezzet olcagini duaununce bol miktarda aldim muzlu kreker dha once hic duymamistim :) champion surekli kullandigim bir marka ve kuslarin kemik gelisiminde onemli bir rolu oldugunu duaunuyorum cnki kuluckadaki kuslarima sdce bu marka yemi kullandim ve yawrularimin ucude cok saglikli cok iri kuslar oldu tbi bu cinse gore degisir ama bu yem ve bakimla oldugunu dusunuyorum 3 yawrumda suanda babalarindan dha iriler bu championu sewiyorum ben tbi herkezn kendi dusuncesi.

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Hayırlı olsun güle güle kullanın..

5. tarçın ve şaşkın

Cok tesekkur ederim karambole geldi yemler ole denk geldi ama iyide oldu :)

6. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    ben bu yemi 5.50 liraya alıyodum :D ben tansaşa gidiyom :D :D :D

7. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    hayırlı olsun bende indirimde mavi boncuk aldım tansas aksesuarda mı satıyor

8. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    18
    Balli muzlu krakerlere hayir diyorum yem konusunda bisi diyemem bn kg olarak aldigim icin 2 tl ye aliyorum hayirli olsun

9. tarçın ve şaşkın

Gorunce bende cok sasirdim ama 5 tlydi aksesuar kutusu kacirmak istemedim aldim dha once hic gormemisyim cnki tansasta bole bisey hadi özdilek kipa olsa neyse :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:03 -->-> Daha önceki mesaj 18:01 --

Sn yine ucuza aliomussun ben bi petshopta 7 tl digerinde 8 e aliodum adamlara paketin gelisi 2 3 tl gbi bisymis demekki

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 18:03 --

Kiloyla acik yem mi aliyorsunuz?

10. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    tüh daha demin 5 tlye quik yem aldım :D

11. tarçın ve şaşkın

:D :D :D :D :p:)

12. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    istanbulda subesı yok sanarım tansas

13. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    18
    Toptancidan 25 kg luk kaliteli yemlerden aliyorum karton kutulu yada cuvalda olur ureticiler genelde bunlardan alir

14. tarçın ve şaşkın

Bi dhaki sefere artik

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:07 --

Nasi yok izmirde var orda kesin vardir

15. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    egede varmıs sadece canakkle ızmır fılan butun kıyı kesımınde varmıs

16. tarçın ve şaşkın

Bn hobici oldugum icin pek bir bilgim yok bu konuda tesekkurler siz toptan aldiginz icin cok cok ucuza geliyor tbi hersey mesela burdada ben mineral blok bulamiyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

Şansliyim demek ki

17. alse

alse Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    önceleri vardı sonradan kayboldu şun yok bildiğim kadarı ile istanbulda

18. tr0xt

tr0xt New Member

Beğenileri:
    0
    ben de aldım zula yaptım bayağı:D migrostan aldım 6 7 tane paket doğal ekonomik paketten:D

19. tarçın ve şaşkın

Zula iyidir candir can :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:27 --

Benim komdum kusuna dut veriomus zarari varmi bunun bi bilgisi olan varmi sacma geldi bnaama bilemedim kedikopek degl yni bu sonucta kus:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:48 -->-> Daha önceki mesaj 18:33 --

Süt dicektim dut demisim

20. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    süt mü süt içiyormu kuşlar yav ??

Sayfayı Paylaş