Karadeniz Pet

Maşallah, geliyor azmanlar..

Hay maşallah. Abimiz nazar duasını d koymuş nazırlığı da. Atmaca gibi.mübarekler. Bize de nasip olur inşallahh :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:25 -->-> Daha önceki mesaj 23:22 --

Levent abi birşey soracam. Herkes diyo ki erkeği götür seçsin dişiyi. Bende 7 aylık civarı erkek vardı attım yanına bi dişi bi hafta kadar önce. Eş tutma ihtimalleri var demi ? Dişim çok aktif kafeslerini ayırınca yerinde duramıyor. Erkek ise çekingen kaçıyor. Yuvalığı da taktım abicim. Erkekte tık yok şuan için. Farkındayım erken ama bi yorumlar mısın düşüncelerin ve önerilerin nedir ?

Maşaallah ağabey bereketli üretimler :)

Levent bey bu yavrucakların içinde yakışıklı var mıdır ? Talip olabiliyor muyuz ? 17 sene evvel kendi gelen kuşumuza çok benziyor bunlar, eğer erkek var ise yetiştirmek üzere 1 adet sahiplenmek isterim.

Levent bey bu yavrucakların içinde yakışıklı var mıdır ? Talip olabiliyor muyuz ? 17 sene evvel kendi gelen kuşumuza çok benziyor bunlar, eğer erkek var ise yetiştirmek üzere 1 adet sahiplenmek isterim.

Sanırım ikisi erkek, ikisi dişi.
Akşam tekrar bakıp işaretli bir fotoğraf paylaşırım kısmet olursa..

Maşallah Allah nazarlardan saklasın abi , böyle görünce bir tane daha mı alsam senden diyorum :)

Son düzenleme:
Levent abi, masaallah, Allah nazarlardan saklasin... Elime alip, oksayasim geldi keratalari :) Ben de damizlik disi var, hic oksatmiyor cadi kendisini... Hayirli uretimler olsun..

Levent Bey,

1 adet erkeğe talibim açık net :). Beylikdüzünden kalkıp geleceğim. Sizden bilgi bekliyorum.

Maşallahımızı da eksik etmeyelim. Çok tatlılar.