Karadeniz Pet

maşallah ları eksik etmeyin

Okan Şenol

Onursal Üye
hobihanemin yeni neşesi,yeni paşası geldi,bunu bana sahiplendiren dernek başkanına çok teşekkr ederim

89EYM1.jpg
[/url][/IMG]

Rb6nOn.jpg
[/url][/IMG]

EzEPDv.jpg
[/url][/IMG]

maşallah demek elde mi :) kocaman bir maşallah tüyü kadar ömrü ve yavrusu olur işallah

Maşallah Maşallah tüyü kadar ömrü ve yavruları olur inşallah

Maşallah, inşallah parçalı yavrularını alırsın.

Maşallah hayırlı olsun,tüyü kadar yavruları olsun

teşekkürler daha iyileri sizin olsun,üretimhane ve hobihaneleriniz bereketli ve sağlıklı olsun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:50 -->-> Daha önceki mesaj 22:00 --

bir dahaki feshane günlerinde,jumbo almak isteyen arkadaşların EXOTIC KUŞ SATIŞ standına uğramaları iyi olur,fiyatlar çok cazip

Kaça aldınız Bende böyle kuş arıyordum :)

Son düzenleme:
o bana kalsın ama gittiğin standa çok güzel vasıflı kuşlar 100,125,150 diye gidiyordu

bu arda kuşun bana boyu kısa gibi geldi basık doğan gibi yerle arası 0 :D

bu arda abim sen feshaneye gitmiştin ne kadardı çifthaneler en ucuzu hiç baktın mı ?

40tl den başlayıp 70tl ye kadar vardı.best kafesmiydi neydi 25tl ye çok güzel muhabbet kafesleri vardı

abi o kuşun erkeği öldü geçen gün istersen atım şimdi. Çek ingiliz diye biliyorum :) Yem yerken yakaladım keretayı :) Bu arda kuş tüye girdi kafa bembeyaz :D kolay atlatması için yöntemleriniz var mı acaba ?

vQoyoR.jpg

12n7nD.jpg

LYoGo1.jpg

rmdydM.jpg

abi o kuşun erkeği öldü geçen gün istersen atım şimdi. Çek ingiliz diye biliyorum :) Yem yerken yakaladım keretayı :) Bu arda kuş tüye girdi kafa bembeyaz :D kolay atlatması için yöntemleriniz var mı acaba ?

vQoyoR.jpg

12n7nD.jpg

LYoGo1.jpg

rmdydM.jpg

güzel kuş ama ingiliz değil. tüyü kolay atlatması için b vitamini vermen yeterli. bu arada yulafta çok zengin b vitamini içerir. kullana bilirsin.