Karadeniz Pet

maşallah tosunuma +18

Enes YLKSN

Emektar Üye
Jumbo kırıklarım

Son resimde "Eyvahhh Bey Basıldık" der gibi bakmış dişi :)

Bu disi ne kadar:)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bol yavruar dilerim :)

Son resimde "Eyvahhh Bey Basıldık" der gibi bakmış dişi :)

:):) eyvallah kardeşim aynen öyle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:56 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

bol yavruar dilerim :)

İnşallah kardeşim benim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:57 -->-> Daha önceki mesaj 10:56 --

Bu disi ne kadar:)

Görsel satılık değil kardeşim

Nerde bi kus begensek sikinti cikiyo:) sanssizlik

Sıkıntı kuşlarda değil :) senin kararsız kalman :):) beğendiremiyoruzki :)

Ya begendigim oluyoda gercekten fiyat makul olmuyor adam jumbo cift yavru 1-2 aylik kuslara 500 tl cekiyor mesela iki kus ya alti ustu:) papagan degil ki bu flyatlari abartan arkadas sayisi cok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:35 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

Iri kus olunca ziplatiyolar fiyatlari bende iri kus aldim damizlik 60 tl ye ama 300-400-500 bi kusa vermek akil isi degildir

güzel gelişmeler :)

bizim kuşlarda seçim arifesindenmidir nedir işleri güçleri ciklemek ama sonuç yok :)

Ya begendigim oluyoda gercekten fiyat makul olmuyor adam jumbo cift yavru 1-2 aylik kuslara 500 tl cekiyor mesela iki kus ya alti ustu:) papagan degil ki bu flyatlari abartan arkadas sayisi cok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:35 -->-> Daha önceki mesaj 11:29 --

Iri kus olunca ziplatiyolar fiyatlari bende iri kus aldim damizlik 60 tl ye ama 300-400-500 bi kusa vermek akil isi degildir

Kuş vasıflı ise 1000 lirada ister, ucuza alırsan 2 kez alırsın, bizde büyük paralar veriyoruz kalite her zaman pahalıdır,

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:47 -->-> Daha önceki mesaj 14:45 --

güzel gelişmeler :)

bizim kuşlarda seçim arifesindenmidir nedir işleri güçleri ciklemek ama sonuç yok :)

Olur inşallah kardeşim çok emek verdim sonuçlarını da yakında alırım inşallah, dişide zaten yumurta var bizim erkek hovarda durmadan biniyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:49 -->-> Daha önceki mesaj 14:47 --

Kuşa verdiğim rakam 3 bini geçmiştir son 3 ayda ama canım sağ olsun, alkolum gece haytım kumarım yok çok şükür. Hafta sonu dışarı çıkmıyorum kuşlarla ilgileniyorum param cebimde kalıyor, kalite her zaman pahalıdır

Kalite yüksek fiyattada değildir abartmayın bence arkadaşlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kalite yüksek fiyattada değildir abartmayın bence arkadaşlar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bir iişi yaparken zevk vermiyorsa bir değeri ederi yoktur gözümde. İstediğim kuşu bulmuşsam bir şekilde alırım pazarlığın dibine kadar inerim ve alırım, kuş alırsın lakin bekle ki yavru yapsın,,

En kısa zaman inşl yumurta gelir .Gözünüz aydın... :)

Ozel hayata saygi biraz ya :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah dişi kuşun çok güzelmiş.. Allah nazardan saklasın.