Karadeniz Pet

Maşallah tosunuma :) damızlık olmak için besiye çektim ..yeni yeme düşenlerden :)

Serkan ERKAN

Onursal Üye
Bu kadar güzel bir rengi boş geçmemeliydim ve bugün itibariyle besiye çekiyorum :) Maşallah her yavru veya damızlık kuşlarım hepsi değerli ama bu renginden dolayı çok farklı geldi bana ve damızlık yolunda ilerletmek için iyi bir bakıma çekeceğim. İnşallah herşey yolunda gider.

maşallah serkan bey renk harika hayırlı üretimler ;)

Son düzenleme:
Çok saolun Yeliz Hanım.Teşekkür ederim.

Maşallah.Ömrü uzun yavrusu bol olsun İnşallah.Bereketli üretimler.

Çok saolasın usta.

MAAŞALLAH gerçekten çok güzel bi erkek bu yavrunun anne babasından yine bu renkte atarsa sahiplenmek isterim bilginize :D.

MAAŞALLAH gerçekten çok güzel bi erkek bu yavrunun anne babasından yine bu renkte atarsa sahiplenmek isterim bilginize :D.

Teşekkür ederim. Kardeşleri var şuan ama erkekler sahiplendirildi. Dişi isterseniz yardımcı olabilirim. Yada birdaha ki kuluçka da da yardımcı olurum ..

Aaa yeliz hanım gelmiş :) ne zamandır görmemiştim sizi

Serkan usta üretimin yeni kralını bulmuşsun maşallah

Saolasın abi. Anne baba çok sağlam kan , yavruda bu kadar güzel renk olunca affetmedim ayırdım kenara:)

Saolasın abi. Anne baba çok sağlam kan , yavruda bu kadar güzel renk olunca affetmedim ayırdım kenara:)

Tekrar maşallah en güzelini yapmışsın piyasada bu ayarda kuş çok az kıymet bilmek lazım :)

Hepsi birbirine yakın ..Birkaç güne yeme düştüklerinde resim atacağım.

Tmm bekliyorum serkan bey ben bu forum aracılığı ile kuş sahiplenmek istiyorum uzun zamandır :D bendede çok var ama napcaz dur bakalım

Facebook adresim imzamda var , yada whatsapp ile ulaşırsanız yeme düşecek olan dişi renkli yavrularımın resimlerini paylaşırım incelersiniz.

Maşallah renk şahane.
Anne baba nasıl acaba var mı resmi

Fatih Çevik

Çok saol usta. Anne babada spangle ve sarı yüz.. Maşallah güzel renkler çıktı ortaya.