Karadeniz Pet

Maşallah tosunuma :) damızlık olmak için besiye çektim ..yeni yeme düşenlerden :)

Maşallah.
Aklımda olan renklerden birisi bu renk.
Bendeki show lardan birini bu renk çalışmak için düşünüyordum ama elde sarı yüz kanı erkek varken spangle dişi yoktu.
Sonra elde spangle oldu boşta sarı yüz yoktu bi denk getiremedim bu sene. Son bi kaç haftadır sarı yüz erkek arıyordum hatta elimdeki tarçın gri erkeği sırf onun için satışa koydum artık inat ettim bu renk için temiz ve alınabilir fiyata bi kuş bulamadım. Çok var piyasada ama fiyatlar uçmuş gitmiş.
Bakalım sağolsun Şükrü beyin kuşları aldım,
Uğur Genç arkadaşımızın da bi hediye yeşil spangle dişisi vardı elimde, Şükrü beyden aldigim mavi spangle erkekle attım bakalım yanyana en azından bi spangle kanı yakalayayim diye.

Neyse kendi derdimle senin konuyu baltalamayalim :)
Maşallah çok güzel kuş.

Fatih Çevik

Maşallah, bereketli olsun Serkan..

Saolasın Levent abi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:54 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

Maşallah.
Aklımda olan renklerden birisi bu renk.
Bendeki show lardan birini bu renk çalışmak için düşünüyordum ama elde sarı yüz kanı erkek varken spangle dişi yoktu.
Sonra elde spangle oldu boşta sarı yüz yoktu bi denk getiremedim bu sene. Son bi kaç haftadır sarı yüz erkek arıyordum hatta elimdeki tarçın gri erkeği sırf onun için satışa koydum artık inat ettim bu renk için temiz ve alınabilir fiyata bi kuş bulamadım. Çok var piyasada ama fiyatlar uçmuş gitmiş.
Bakalım sağolsun Şükrü beyin kuşları aldım,
Uğur Genç arkadaşımızın da bi hediye yeşil spangle dişisi vardı elimde, Şükrü beyden aldigim mavi spangle erkekle attım bakalım yanyana en azından bi spangle kanı yakalayayim diye.

Neyse kendi derdimle senin konuyu baltalamayalim :)
Maşallah çok güzel kuş.

Fatih Çevik

Saolasın beğenmene sevindim. Ne kadar eşlemeleri doğru yapsakta malesef gen ile alakalı olduğu için her zaman doğru sonuç alamayabiliyoruz. İnşallah hersey gönlünce olurda sende güzel güzel yavrular alırsın.

Maşallah Ustama en güzeli yakışır

Eyvallah Yusuf usta :)

Cok tesekkur ederim.

Maşallah, gayet güzel renk çıkmış.
Mutlaka değerlendirilmeli, bereketli üretimler olsun.

Maşallah Serkan. Güzel kuş gerçekten. Tüyü kadar ömrü olsun.