Karadeniz Pet

maşallah ve önerilerinizi bekliyorum..

uğurbahçeli

Meraklı Üye
Merhabalar benim dördü çift olmak üzere taplam 12 tane muhabbetim var yaklaşık iki yıldır muhabbetlerle ilgileniyorum kuşlarından iki tanesi nerdeyse 1 yıldır eş ancak ne onlardan ne diğer çiftten henüz yavru alamadım çiftler gayet iyi anlasiyor banada beklemek düşüyor ancak tek olan kuslarim için ne yapabilirim büyük salmada yaklasik 2 aydir hepsi beraber duruyor ancak hic birbirlerine ilgi gostermiyorlar ustalardan değerli fikirlerini bekliyorum fotolarida ekliyorum belki bir yanlisim vardır duzeltirim

Bunlar tek olan kuşlarım 3 erkek 3 dişi var nerdeyse 2 aydır beraberler ama aralarında anlaşan hiç yok
Bunlar için ne yapabilirim

Bunlar eski çiftim nerdeyse 1 yıldır eşler çokta iyi anlaşıyorlar ama henüz yavru alamadım bi maşallah diyin belki çiftleşirler :)

Bunlarda yeni çiftim 1 - 2 aydır eşler ancak bunlarda da henüz çiftleşme yok

Bunlarda bülbüllerim muhabbetlerden yavru alamayınca belki onlar yavru verir dedim yavalarını ördüler bile süreklide yuvada duruyorlar

Buda kafeslerin konumu belki bir yanlışlık vardır bu arada kuşların bunulundukları oda gündüz bos geceleri sadece yatmak icin giriyorum ayrıca ginduzleri havalandırmasını duzenli olarak yapiyorum
Kafeslerden gaga tasini kalamarı kus kumunu ve haftada iki gün havuç yumurta mamasini eksik etmiyorum sularına haftada 2 gün vitamin veriyorum

m

Maşallahlarınızı esirgemeyin fikir veren herkese tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 11:24 --

Güncell. Güncel.

Son düzenleme:
Geri