petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

maşallah ve önerilerinizi bekliyorum..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve uğurbahçeli tarafından 19 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. uğurbahçeli

uğurbahçeli New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar benim dördü çift olmak üzere taplam 12 tane muhabbetim var yaklaşık iki yıldır muhabbetlerle ilgileniyorum kuşlarından iki tanesi nerdeyse 1 yıldır eş ancak ne onlardan ne diğer çiftten henüz yavru alamadım çiftler gayet iyi anlasiyor banada beklemek düşüyor ancak tek olan kuslarim için ne yapabilirim büyük salmada yaklasik 2 aydir hepsi beraber duruyor ancak hic birbirlerine ilgi gostermiyorlar ustalardan değerli fikirlerini bekliyorum fotolarida ekliyorum belki bir yanlisim vardır duzeltirim

Bunlar tek olan kuşlarım 3 erkek 3 dişi var nerdeyse 2 aydır beraberler ama aralarında anlaşan hiç yok
    Bunlar için ne yapabilirim

Bunlar eski çiftim nerdeyse 1 yıldır eşler çokta iyi anlaşıyorlar ama henüz yavru alamadım bi maşallah diyin belki çiftleşirler :)

Bunlarda yeni çiftim 1 - 2 aydır eşler ancak bunlarda da henüz çiftleşme yok

Bunlarda bülbüllerim muhabbetlerden yavru alamayınca belki onlar yavru verir dedim yavalarını ördüler bile süreklide yuvada duruyorlar

Buda kafeslerin konumu belki bir yanlışlık vardır bu arada kuşların bunulundukları oda gündüz bos geceleri sadece yatmak icin giriyorum ayrıca ginduzleri havalandırmasını duzenli olarak yapiyorum
    Kafeslerden gaga tasini kalamarı kus kumunu ve haftada iki gün havuç yumurta mamasini eksik etmiyorum sularına haftada 2 gün vitamin veriyorum

m
    Maşallahlarınızı esirgemeyin fikir veren herkese tesekkurler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:50 -->-> Daha önceki mesaj 11:24 --

Güncell. Güncel.

#1 uğurbahçeli, 19 Ekim 2014
    Son düzenleme: 19 Ekim 2014

Sayfayı Paylaş