Karadeniz Pet

maşallah

murat DEMİR11

Onursal Üye
oYn7no.jpg

12jdn1.jpg

Kocaman kocaman maşaallah ağabey. Benim kendi dişi yavrumu ayırmıştım eşe attım bugün ilk yavru çıkmış ölmüş tecrübesizlikten sanırım üzüldüm ona. İnşaallah diğerlerine bakar ilk kuluçkası ve 6 da 5 doluydu

Maşallah sağlıkla büyümeleri dileğiyle hayırlı üretimler

Kocaman kocaman maşaallah ağabey. Benim kendi dişi yavrumu ayırmıştım eşe attım bugün ilk yavru çıkmış ölmüş tecrübesizlikten sanırım üzüldüm ona. İnşaallah diğerlerine bakar ilk kuluçkası ve 6 da 5 doluydu

inşallah bakar
yuvalıkları taktın mı yenı aldıklarını memnunmusun

Taktım ağabey ben yuvalığın genişliğinin yumurta sayısını da etkilediğini düşünmeye başladım. Çok memnunum ben bu yuvalıklardan biraz oynama yaptım üçer hava deliği açtım alt taraf çıkmasın diye tıpkı üst taraftaki gibi çivi yaptım oraya da.

Taktım ağabey ben yuvalığın genişliğinin yumurta sayısını da etkilediğini düşünmeye başladım. Çok memnunum ben bu yuvalıklardan biraz oynama yaptım üçer hava deliği açtım alt taraf çıkmasın diye tıpkı üst taraftaki gibi çivi yaptım oraya da.

hayırlı üretimler ozaman

Eyvallah ağabey teşekkür ederim cümlemize inşaallah. Bu arada pazar günü Feshane ye gidebilirim sen nasıl bir yuvalık istiyorsun bunlardan mı bir tane alayım yoksa başka bir çeçitmi alayım ağabey??

Hayirlisi olsun insallah. Saglikli buyumeleri dilegiyle.

Eyvallah ağabey teşekkür ederim cümlemize inşaallah. Bu arada pazar günü Feshane ye gidebilirim sen nasıl bir yuvalık istiyorsun bunlardan mı bir tane alayım yoksa başka bir çeçitmi alayım ağabey??

yuvalık alma onun yerine varsa kalamar kemigi al sen bana :)
biz gıtmıyoruz bu haftaklıne :)

Tamam ağabey bulsam ben de alacağım zaten kalamar kemiği bakınırım öyle ama ben küçük kalamar kemiği var ise almam sana yine de alayım mı?

Murat abi, sendeki yeni yuvalıklardan bana da yaptıralım,

Maşallah hayırlı üretimleriniz olsun,Murat abi

Eyvallah dostum tesekkur ederim. Sabah gidip bakayim o zaman.