Karadeniz Pet

Maşallahı esirgemeyelim.

• Konbuyu başlatan Süleyman Mert DEMİRSOY
  • Başlangıç tarihi
S

Süleyman Mert DEMİRSOY

Guest
Merhaba arkadaşlar nezamandır beklediğiniz çiftimin yavru resimlerini koyuyorum.Bugun çektim(04/09/2013) yalnız sadece 1 ini çıkardım dışarıya en buyuk yavruyu 20 gunluk.2 günde bir dışarı çıkarıp resimlerini çekip paylaşacağım.Bu klasik mavi olucak.Toplamda 5 yavru var.1 i bem beyaz 2 si klasik mavi diğer 2 side beyaz veya bem beyaz olucak. Maşallahı Esirgemeleyim.

Fotoğraflar :

Maşallahı esirgemeyin.Bugun 20 gunluk oldu kerata :) Buda bizim 2 numara :)

Fotoğraflar :

Buda 3.yavru opal olucak :) 20 günlük oldu.Maşallahı esirgemeyin

Fotoğraflar :

Merhaba arkadaşlar bunlarda benim yavruların toplu göruntusu.bugun yuvalıgı temizlerken çektim. :) Maşallahı esirgemeyin.

Fotoğraflar :

Merhaba arkadaşlar dün beyazlı olan 2. yavrumu çıkardım ve biraz oynadım.Dün 24 günlüktü.Maşallahı esirgemeyelim.

Fotoğraflar :

Moderatör tarafında düzenlendi:
maşaallah...ALLAH nazardan korusun...

maşaallah sağlıklı yavrular alırsınız inşaallah

Süleyman maşallah artık kıskanmıyorum rahat ol benimkilerde bugün çiftleşti:p ve dişi kuş inanamıyorum ama şimdiden yuvadan uzaklaşmıyor. Çok mesudum. :D

Maşallah... Onların da yavrularını görmeni dilerim :D

maşaallah sağlıklı yavrular alırsınız inşaallah
Sağol Yusuf abi
Süleyman maşallah artık kıskanmıyorum rahat ol benimkilerde bugün çiftleşti:p ve dişi kuş inanamıyorum ama şimdiden yuvadan uzaklaşmıyor. Çok mesudum. :D
Tamam Sevtap abla :) Artık sendende bekliyoruz fotoğraf.
Sağol
Maşallah... Onların da yavrularını görmeni dilerim :D

Teşekkür ederim inşallah.

MaşAllah zıpırlara :) Hakkında hayırlısı olsun kardeşim :)

MaşAllah zıpırlara :) Hakkında hayırlısı olsun kardeşim :)
Amin.Sağol abi teşekkürler.
Az önce yuvalıga baktım bugun dışarı çıkardıgım yavru beni görunce diğerlerinin üstünde dışarı atlamaya çalıştı.Galiba dışarı çıkar demek istiyor.Yarın çıkaracağım yavru beyazlı olcak yarında onun resimlerini paylaşacağım

41 kere maşallah :)

MaşAllah kardeşim çok ama çok tatlı bir yavru :) Rabbim nazarlardan korusun inşAllah.

1 saat sonra beyaz yavrumun resimlerini çekip koyucam takipte kalın :)

Maşallah çok tatlı olacak valla..Şimdiden çok güzel görünüyor , birde tüylenince tadından yenmez :)

Masallah cok tatli allah uzun omur versin tum kuslara :) :)