Karadeniz Pet

Maşallahı esirgemeyelim.

• Konbuyu başlatan Süleyman Mert DEMİRSOY
  • Başlangıç tarihi
Onları da en yakın zamanda paylaş. :) Bunlar bu kadar güzelse onlar nasıldır kimbilir...

onlarda büyüyor abla yarın yuvalıgı bir daha temizlicem o sırada çekip atarım hepsinin toplu resmini :)

Böylece aile saadetini görmüş oluruz. :) Maşallah onlara. Çok ötüyorlar mı ablacım?

Yavrular acıkınca ses cümbüşü çok oluyor ama ben rahatsız olmuyorum daha çok rahatlıyorum.Babası genellikle ötmüyor konuşuyor ondan sıkıntım yok. Anneside babadan yem isterken ötuyor :)

Merhaba arkadaşlar bunlarda benim yavruların toplu göruntusu.bugun yuvalıgı temizlerken çektim. :) Maşallahı esirgemeyin.

Fotoğraflar :

Hepsine teker teker kocaman maşallah! Tüyleri kadar uzun ömürleri olsun bu miniklerin, hepsi birbirinden tatlı.:). Böyle fotoğraflar besleyince nasıl imreniyorum, çift beslemek istiyorum ama biraz bencilim sanırım muhabbet kuşumun ilgisi dağılmasın istiyorum. :)

Hepsine teker teker kocaman maşallah! Tüyleri kadar uzun ömürleri olsun bu miniklerin, hepsi birbirinden tatlı.:). Böyle fotoğraflar besleyince nasıl imreniyorum, çift beslemek istiyorum ama biraz bencilim sanırım muhabbet kuşumun ilgisi dağılmasın istiyorum. :)

Çok teşekkür ederim darısı sizin başınıza.

Aile saadeti dedikleri şey bu olsa gerek. Huzur işte bu fotoğraflarda görünen şey benim için. :) Süleyman gerçekten takdir edilesi bir sahip. Onlara gösterdiği özen, bakımları, yedikleri, içtikleri ile canı gönülden ilgilenmesi çok güzel. Onun bu ilgi ve şevkati olmasa bu kadar yavru çıkmaz ve hepsi de sağlıklı bir şekilde büyümezdi. Darısı başıma ne diyeyim:)

Kuzum çift bakmanın apayrı bir tadı var. Onlardan yavru beklemek, yavrulaması, onların büyüdüğünü gözlerinle görmek harika olmalı. :) Çoko büyünce mutlaka al yanına bir hatun. :)

Aile saadeti dedikleri şey bu olsa gerek. Huzur işte bu fotoğraflarda görünen şey benim için. :) Süleyman gerçekten takdir edilesi bir sahip. Onlara gösterdiği özen, bakımları, yedikleri, içtikleri ile canı gönülden ilgilenmesi çok güzel. Onun bu ilgi ve şevkati olmasa bu kadar yavru çıkmaz ve hepsi de sağlıklı bir şekilde büyümezdi. Darısı başıma ne diyeyim:)
Sağol Sevtap abla.
Darısı başına :)

Kuzum çift bakmanın apayrı bir tadı var. Onlardan yavru beklemek, yavrulaması, onların büyüdüğünü gözlerinle görmek harika olmalı. :) Çoko büyünce mutlaka al yanına bir hatun. :)

Aynen bencede çok güzel bir duygu.
Hem yavrulayınca yavrularını eğitirsin buda başka bir duygu.

............

Moderatör tarafında düzenlendi:
O deneyimi ben muhabbet kuşunda değil ama tavşanda yaşadım, yavruları ilk gördüğümde gözlerimden yaşlar boşalmıştı mutluluktan. Çok farklı, çok güzel bir heyecan. Şimdilik öyle bir düşüncem yok ama böyle fotoğraflar görmeye devam edersem fikrim değişecek gibi. :p Tatlılıklarına baksana şunların ya, hepsi birer mucize..

Aynen öyle Zeliha abla.
Tüylenince dahada güzel oluyorlar. Elini koyunca aralarına girmeye çalışıyorlar.

Bende bugünleri görebilecek miyim acaba? :D Zeliha Çoko büyünce mutlaka alllllll çok zevkli çok. :)

.............

Kanıma girmeyiiiiin. :) Atıvercem yoksa hemen şimdi yanına bir dişi.

Valla Zeliha onlardan yavru beklemek gibisi de yok hani. :D Tek olunca duyduğun mutluluğu çok daha fazla yaşıyor insan.:p Sende güzel torun bakarsın yani.:p

Edit: Kafesinde büyük mü büyük, güzel mi güzel 2 çift harika yaşar. :D Bunlar tesadüf olmamalı. :D

...............

Yalın'dan ''Olmasa da Olur'' şarkısını kendime armağan ediyorum. :D
:D Abla Olur sen canını sıkma
Zeliha abla fark ettimde neden mesajları değiştirip böyle yapıyorsun
Valla Zeliha onlardan yavru beklemek gibisi de yok hani. :D Tek olunca duyduğun mutluluğu çok daha fazla yaşıyor insan.:p Sende güzel torun bakarsın yani.:p

Edit: Kafesinde büyük mü büyük, güzel mi güzel 2 çift harika yaşar. :D Bunlar tesadüf olmamalı. :D
:D

Amaç ???????