Karadeniz Pet

Maşallahı esirgemeyelim.

• Konbuyu başlatan Süleyman Mert DEMİRSOY
  • Başlangıç tarihi
tskler abi düşünmem yeter
Önemli değil.
Heyyooo! Benim kuşlarım bugün yine 3-4 defa çiftleşti birinden biri tutmuştur herhalde. :D Süleymannnnnn az kaldı mutlu haberlere. :D
İnşallah ablam artık kesin gözüyle bakılır bu işe. Hadi hayırlısı.
Hakkınızda hayırlısı olsun ustam. Benim erkek çok ayak atıyor ama dişi kaçıyor sorun orda :)
:D
Cihat benimki de öyleydi. Erkek kendini parçalıyordu resmen. Ama benim oğlan zorla yapıyor ya. Kimse inanmıyor ama bildiğin zorla yapıyor. :( Senin kuşunda canına tak edecek en sonunda bak gör.
Aynen öyle Sevtap abla. Ama şimdi zorla yapar sonradan dişide ister :D
Erkek şuan mamaya yumuluyor. Yedikten sonra coşuyor :D Dişi de alışkanlık haline getirmiş direk yuvaya atıyor kendisini.. Evet yazarken mamayı bıraktıktan sonra direk dişiye sardı erkek :D Dişi yine kaçtı .. Neyse hayırlısı olsun bunun devamını bekliyorum inşAllah olacak :)
Mama yedikten sonra coşuyorlar.
Yahu yemin ederim benim erkekte öyle. Ne zaman mama yese öyle oluyor. Bugünde verdim ve sonuç çiftleşme. Bak belli ki seninde olacak. Benim yaşadıklarımın aynısı. :D
Dün benim kiler yavruları olmasına rağmen 2 kere çiftleştiler. Ayırayım dedim kafesin kapağını açtım dokundum hala devam etti. ama o an dişinin halini görcektin abla o bakış hala aklımda :D :D
Anlaşıldı ben mamaya ne buldum katayım bundan sonra :) Her şey kuşlarımızın soyunun devamı için :D :D
Aynen öyle
Aahahha herhalde yani. :D Soylarını devam ettirmeye çalışıyoruz. :D Hem bizden daha güzel bakacaklar mı var sanki. :p

Merhaba arkadaşlar dün beyazlı olan 2. yavrumu çıkardım ve biraz oynadım.Dün 24 günlüktü.Maşallahı esirgemeyelim.

Fotoğraflar :

Oy oy bu güzellere kurban olsunlar. Maşallah size nazar boncuğu tak kafeslerine.