petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Maskeli cennet hakkında bilgisi olan varmı?

Konusu 'Diğer Papağan Türleri' forumundadır ve Duranettin ERAYDIN tarafından 23 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Petshopta bir papağan beğendim ama almadan önce sizlere danışmak istedim.
    Türü nedir?Siyah maskeli sevda papağanı dediler doğrumu?
    3 aylık yavru 50 tl dediler fiyatı uygun mu?
    Besleyen ve bu kuş hakkında bakım besleme üreme cinsiyet konuşturma eğitme gibi bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?Teşekkürler.

2. doğrudur. ama yavru değilse alışmıyor.ama alışırsa çok sevimli oluyor. resimdeki yavru daha. onun dışında hiç bi papağanda öyle bi dışkı görmedim ben resmen kafası kadar yapıyor. ama size alışmasa bile gerçekten çok oyuncu ve sevimli bişey. sabah ayağımızdan ısırılarak uyandırılıyorduk biz :) fiyat uygun konuşma yeteneği çok az. bakım muhabbetle aynı. cinsiyet dış görünüşten belli olmuyor diye biliyorum benimki kur yaptığı için erkek olduğunu anlamıştık.

#2 Selahattin GÖKTAŞ, 23 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Ekim 2013
  3. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Beslemesi zor mu konuşabilir mi? Çok hastalanır mı?
    Çok ısırırmı? Sesi çok mu çıkıyor :) vb sorular lütfen bildiklerinizi paylaşın. aldıktan sonra ikimizde üzülmeyelim sonra..

4. blacksun
    Gizli

blacksun Guest

kusta bi sıkıntımı var acaba yukarı dogru bakıyor

5. kulak çınlatıyor sesi ses tonu yüksek. kakadulardan az muhabbetlerden fazla beslemesi kolay çok fena ısırır alışmazsa. dirençli kuş pek bişey olmaz genelde ben bi kere bile tedavi uygulamak zorunda kalmadım. :) bu hayvan öyle bişey ki alışmayıp ısırıktan geçirse bile nefret ettirsede sevdiriyor kendini :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:39 -->-> Daha önceki mesaj 12:38 --

güzel soru. tuhaf duruyor.

6. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Bende öyle hastamı bunlar dedim,Tüy dökümüne girdiler dedi petshop yanındaki kuşlarda tüyleri dökük yavru muhabbetler bu tek aralarındaki cennet yavrusu. hasta mı acaba, ama içim kaynadı kerataya da.

#6 Duranettin ERAYDIN, 23 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Ekim 2013
  7. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

yavruların genel de fiyatlari hep uygun olur dostum. butun hayvanlarda öyle pitbul un yavrusu bile 400 tl

8. ben anlamamda pek sallabaş mı ki sanki???

9. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Neyse sonra yine gider bakarım aynıysa almam.Teşekkürler

10. blacksun
    Gizli

blacksun Guest

bende salla baştan şüphelrndim düz durmuyor çünkü

11. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

Yav bu bazı petshoplar ne kadar sahtekar yalancı adamlar yok tüy dökümündeymiş bişeyi yokmuş felan kuş hasta işte hiç esnaf kafası yok ben bir daha ordan alışveriş yaparmıyım yapmam onu düşünemiyorlar.

12. OzanEsmrsy
    Gizli

Kuşta sorun var dostum ..

Sayfayı Paylaş