petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Maşuk&Çapkın (((video)))

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve Tahsin ÖZDEN tarafından 6 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Tahsin ÖZDEN

oyunlara bak artistler (Çapkın'ın 6.günü bugün)

çapkın&maşuk - YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 20:22 --

çapkın'ın ırk-cins bilgilendirmesini yapabilecek var mı?

2. m.ali güler

masallah cok tatlılar ikiside :) ırkını burdan bilemiyorum bilen kisiler cevapliyacaktır

3. OzanEsmrsy

İkiside Erkekmi ?

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. Tahsin ÖZDEN

maşuk tescilli erkek ama çapkın şimdilik beklemede gidişat olarak erkek gibi ama daha çok küçük

5. OzanEsmrsy

Benim kusta masuk gibi egitimliydi bende ilgisi kaybolmasin diye erkek alayim dedim herkez ilerde kizisinca ciddi sorunlar yasarsin dedi o yuzden disi aldim kavga ediyormu sizinkiler .. :)

GT-I9001 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. Tahsin ÖZDEN

çapkın kayınçomun kuşu daha 2 gün misafirimiz eğitim için geldi bitirince kendi evine dönecek.

7. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    biz de arkadaşımla dün 2 erkek kuşu oynarlar diye salmayı denedik, ikisi de 40 45 günlük yavru erkek, kavga ettiler, sizinkiler (eğer ikisi de erkekse ) iyi anlaşmışlar baya , maaşallah

Sayfayı Paylaş